مشاوره و سفارش

پتو مسافرتی :

پتوهای سبک و قیمت مناسب که در نمونه های پتو ژله ای، پتو حوله ای، پتو چهارخونه، پتو چاپی تولید می شوند و هر کدام با توجه به وزن و بافتی که دارد، قیمت های متفاوتی خواهد داشت که برای صادرات هم مناسب خواهند بود.

پتو گلدار :

پتوهای گل برجسته یک نفره و دونفره با بهترین برندهای شناخته شده و در وزن های مختلف عرضه می شوند که مناسب برای بازار داخل و یا صادرات می باشند. که طرفداران زیادی دارد و درخور تمام سلیقه ها و تمام سنین است.

این نوع پتو ها در سایز ها و رنگگ های مختلف تولید و به فروش میرسد .

پتو مینک :

این مدل پتوها به نام پتو سربازی هم شناخته می شوند که در رنگ بندی های طوسی، شتری، مشکی، یشمی و رنگ های متنوع دیگر و با وزن های مختلف تولید می شوند و قیمت های متفاوتی هم خواهند داشت.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پتو مینک-سفارشیموجودتماس بگیرید
پتو نمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پتو مسافرتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پتو گل برجسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت تولیدی و بازرگانی پاندا، فعالیت های خود را در عرصه ملزومات خواب، از جمله در عرصه انواع پتو گل برجسته، پتو مینک، پتو نمدی، پتو مسافرتی و … آغاز نموده است.

در تولیدات محصولات پاندا، نکته، <تنوع و کیفیت> مد نظر قرار داده شده است و به همین دلیل، مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات، انتخاب گردیده است. این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات سریع و کم هزینه، اقدام به جلب رضایت مشتریان نماید.

مدیر مجموعه پاندا

مژده مرشدی

Call Now Buttonتماس بگیرید