پتو کیلویی از کجا بخرم | فروش عمده پتو کیلویی | پاندا

پتو کیلویی از کجا بخرم

پتو از کجا بخرم سوال اکثر مشتریانی است که قصد خرید عمده پتو ارزان قیمت را دارند. فعالیت های تولیدی پتو کیلویی در اصفهان می باشد که مجموعه پاندا با ایجاد ساختار فروش اینترنتی پتو، موقعیت دستیابی مشتریان به این محصول را با بهترین قیمت، فراهم ساخته است.

اگر بخواهیم در بازار پتو، فعالیت های خوبی داشته باشیم، نیاز به این خواهد بود که یک خرید خوب هم داشته باشیم و از طرفی، شناخت مدل پتوهای مختلف و نیازهای متفاوتی که وجود دارد هم تا حد زیادی در کسب موفقیت های تجاری در این عرصه، تاثیر گذار می باشد.

هم اکنون مجموعه پاندا به عنوان تولید کننده پتو کیلویی، نمونه های متعددی از این محصول را روانه بازار می نماید که شما می توانید برای خرید عمده انواع مدل پتو کیلویی با ما در ارتباط باشید.

فروش پتو کیلویی در اصفهان

سفارش عمده پتو کیلویی ارزان

برای انتخاب و سفارش عمده ارزان ترین مدل پتو در بازار، می توان پتو کیلویی را پیشنهاد نمود که امروزه، این مدل پتوها از طرفداران زیادی هم برخوردار هستند.

پتو کیلویی، عمدتا از دوخت پتوهای تیکه شده ایجاد می شوند که اکثرا دو تکه و سه تکه هستند و این مدل پتوها، با حداقل سفارش پنجاه کیلو در اختیار شما خواهد بود.

پتو کیلویی در اصفهان

قیمت عمده پتو گل برجسته

پتو گل برجسته هم به صورت کیلویی و با قیمت ارزان، قابل عرضه خواهد بود که هم اکنون با تولید بهترین مدل پتوهایی کیلویی گل برجسته یک نفره در عدل های پنجاه کیلویی، آماده فروش به کل کشور خواهیم بود.

این پنجاه کیلو، تقریبا تعدادی معادل ۲۰ تا ۲۵ پتو را شامل می شود و هر پتو از وزنی معادل دو تا دو و نیم کیلوگرم برخوردار است.

شرکت پاندا

بازار عمده فروشی پتو ارزان

برای عمده فروشی پتو، با ارزان ترین مسیرهای ممکن، بازاری ایجاد نموده ایم که یک مسیر رقابتی هم محسوب می شود.

عمده فروشی پتو ارزان قیمت این سایت، امری است که به ارائه پایین ترین قیمت ها کمک می نماید و از طرفی، دسترس پذیری از طریق این سایت، برای تمامی شهرها خواهد بود.

88

 1. سلام لطفا بفرمایید که پتو ها وضعیت شون چه طوری وهر کارتون چند کیلو هست قیمت راهم بفرمایید ایا پتو ها تیکه تیکه است یا سالم ایراد دارد .

 2. سلام سوال اول آیا به تعداد ۲۰۰۰۰۰تخته پتو بخوام بخرم وتحویل در وان ترکیه یا تبریز براتی ارسال راهنمایی فرمایید قیمته. تخته پتو دونفر ووزن آن.سوال دوم آیا میتونید پتو را در ترکیه تحویل بدهید. محمدی مدیر پشتبانی کنسول گری سازمان ملل ترکیه

 3. درود
  لطفا میفرمایید کیلویی چند
  و آیا امکان این هست که دو نفره یا تک نفره را انتخاب کنم و حداقل خرید چند کیلو باید باشد

 4. سلام
  من از شرق اصفهانم می خوام یه مغازه پتو فروشی کیلویی کوچیک بازکنم
  خواستم ببینم نحوه فروش وقیمت پتو کیلویی هاتون چجوره

 5. سلام خسته نباشید متن تون خواندم خیلی عالی بود اگر هم پتویی ارزان بدست مشتری برسد هم تنوعی رنگی نقشی داشته باشد و خواهان عرضه در شهر خودم ارومیه دارم لطفا با هام تماس بگیر شرایطتون بگید .با توجه به نزدیک سال نو مردم خواهان تنوعی محصولات هستن…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما