خرید انواع مدل تشک بچه لبه دار

تشک بچه لبه دار از بهترین مدل ها برای سرویس سیسمونی می باشد که در انواع مدل های مختلف تولید شده است. این نوع تشک های نرم کودکانه را می توانید به سادگی در لیست خرید عمده خود قرار دهید و اقدام به سفارش نمایید. جدیدترین مدل سرویس های سیسمونی و نوزاد با ارائه طرح های مدرن توسط تیمی مجرب در حال تولید می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

یکی از انواع مدل تشک هایی که برای نوزادان تولید می شود مربوط به تشک های لبه دار بوده که استفاده از این نوع تشک ها برای خواباندن و بلند کردن نوزادان بسیار مناسب می باشد.

این نوع تشک ها به عنوان تشک غلت گیر هم شناخته می شوند و در تولید آن ها از انواع الیاف نظیر پنبه، پشم شیشه، پشم، پر و … استفاده می شود و هر کدام نیز قیمت های مخصوص به خود را دارند.

تشک بچه گارددار

انواع تشک غلت گیر بچه

تشک بچه لبه دار به عنوان تشک غلت گیر بر اساس نوع روکش هایی که روی آن ها قرار می گیرد دارای طرح های دخترانه و پسرانه می باشد.

همچنین برای سلیقه های مختلف، این امکان فراهم شده است که انواع تشک های نوزاد  با طرح های جدید و جذاب دوخت و تولید شود.

در حال حاضر این نوع تشک های لبه دار غلت گیر برای عمده فروش در بازار کلیه شهرها به صورت اینترنتی عرضه شده است.

اطلاع از انواع تشک های بچه گانه موجود در این سایت، ضمن تماس با واحد فروش شرکت پاندا خواب امکان پذیر خواهد بود.

تشک بچه لبه دار

قیمت تشک بچه لبه دار

همانطور که گفته شد بر اساس نوع الیاف مورد استفاده در دوخت تشک های بچه گانه، قیمت های ارائه شده برای خرید عمده نیز متفاوت می باشد.

با این وجود با توجه به آن که برای ثبت سفارشات عمده خرید انواع تشک نوزاد، اطلاع از قیمت های آن نیاز می باشد، از همین رو امکان آن را فراهم ساخته ایم که با یک تماس بتوانید قیمت خرید انواع تشک را به دست آورید.

تیم پاسخگویی ما همواره آماده ارائه اطلاعات لازم به شما می باشند و همچنین برای ثبت سفارش نیز می توانید از این طریق اقدام نمایید تا در کمترین زمان اقدام به ارسال انواع تشک های مورد نیاز شما نماییم.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب

تماس با ما