خرید سرویس پتو نوزاد پسر

پتو نوزاد پسر با طرح هایی همچون خرسی، زرافه، کفشدوزک، فیل و با رنگ های جذاب از جمله آبی در حال تولید می باشد که عرضه مستقیم این پتوها را از طریق این سایت به انجام می رسانیم. همچنین پتوهای دخترانه نوزادی هم از دیگر محصولاتی است که به صورت عمده اقدام به فروش آن ها نموده ایم و می توانید بهترین خرید را تجربه نمایید.

پتو هم به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده سیسمونی نوزاد می باشد که این روزها مادران، به دنبال طرح های جدید و متنوع می باشند و ارائه طرح های متنوع در این زمینه، این مزیت را خواهد داشت که مشتریان بتوانند قدرت خرید بالاتری داشته باشند.

پتوهایی با رنگ و یا پس زمینه آبی برای نوزادان پسر و پتوهایی با رنگ یا پس زمینه صورتی، برای دختران، بیشتر مورد انتخاب قرار می گیرد و حجم فروش بالاتری دارند.

انواع پتو نوزاد پسر

در تولید پتوهایی مخصوص نوزاد پسر، طرح ها و ایده های بسیار متنوعی ارائه می شود که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پتو خرس های مهربان
  • پتو بن تن
  • پتو پاندا
  • پتو فیل
  • پتو جغد
  • پتو دایناسور
  • پتو زرافه

این ها تنها بخشی از پیشنهادات ارائه شده برای خرید پتو نوزاد پسر می باشد حال آن که به هنگام خرید، شما این مزیت را خواهید داشت که انواع جدیدترین طرح پتوها را خریداری نمایید.

انواع پتو نوزاد پسر

قیمت سرویس پتو نوزاد

در فعالیت های عمده فروشی در زمینه انواع پتو و سرویس های خواب نوزاد، قیمت از جمله شاخصه هایی است که به فاکتورهایی همچون حجم سفارش مشتریان و همچنین اجناس انتخابی بستگی دارد.

همانگونه که می دانید در تولید پتو، از الیاف و متریال متنوعی استفاده می شود و همین امر نیز از جمله شاخصه هایی است که به تغییر قیمت پتوهای ارائه شده تاثیر می گذارد.

از همین رو به منظور کسب اطلاعات دقیق در خصوص قیمت خرید پتو و همچنین انواع مدل های موجود، می توانید با واحد فروش شرکت پاندا در تماس باشید.

پتو سیسمونی دخترانه

سرویس پتو سیسمونی دخترانه

همانگونه که گفته شد در این مرکز، جدیدترین مدل سرویس های نوزاد دخترانه نیز به صورت تک و یا سرویس عرضه می شود.

سرویس های پتو سیسمونی شامل تشک و بالش نیز می باشند و شما می توانید با توجه به نیاز فروشگاه خود، برای خرید عمده این سرویس های پتو و لوازم خواب، اقدام به تماس نمایید.

ارسال سفارشات شما عزیزان از طریق باربری به عنوان یکی از روش های کم هزینه محسوب می شود که شما هم بتوانید از این موقعیت تجاری در جهت سودآوری های بیشتر بهره مند شوید.

تماس با ما