قیمت انواع روتختی پلنگی مخمل

انواع روتختی پلنگی که با استفاده از پارچه های مخمل و ساتن و … طراحی و دوخت می شوند را می توانید با بهترین قیمت برای خرید عمده سفارش دهید. این نوع روتختی های ایرانی با کیفیت تضمین شده ای روانه بازار شده اند که می توانید با انتخاب آن و یا دیگر مدل روتختی های ایرانی، اقدام به سفارش نمایید.

انتخاب روتختی یکی از مهم ترین تصمیم هایی می باشد که هر فردی در زندگی دارد چرا که تاثیر مستقیم با زیبایی اتاق خواب هر فردی خواهد داشت.

روتختی های پلنگی با توجه به طرح و رنگی که دارند از مدل هایی هستند که هیچ گاه دمده نمی شوند و همیشه زیبایی خود را به همراه دارند.

از همین رو یکی از بهترین پیشنهادات برای روتختی های عروس و یا روتختی های تک نفره جوان، مربوط به مدل روتختی های پلنگی می باشد.

در طراحی و دوخت روتختی های پلنگی، استفاده از پارچه های مخمل می تواند به افزایش زیبایی و جذابیت این کالای خواب کاربردی، کمک موثری نماید.

روتختی پلنگی مخمل

سرویس روتختی مخمل پلنگی

جدیدترین مدل سرویس های روتختی تک نفره و دونفره می تواند مربوط به روتختی های پلنگی باشد که با رنگ های قهوه ای، خاکستری، زرشکی شاهد طراحی و دوخت آن ها هستیم.

در حال حاضر این نوع سرویس ها شامل روتختی، لحاف، روبالشی و همچنین بالش و کوسن های ست شده می باشند که همین مسئله کارایی آن ها را افزایش می دهد.

تولید کنندگان ایرانی با هدف ارائه بهترین قیمت برای خرید عمده سرویس روتختی جدید، عمده فروشی خود را بدون واسطه و مستقیم در نتیجه فعالیت های اینترنتی به انجام می رسانند.

تجارت در عرصه روتختی و ملزومات خواب در بازار داخلی و همچنین صادرات و تجارت های بین المللی از بهترین موقعیت های سودآوری محسوب می شود که با کمترین سرمایه بتوان بیشترین بازدهی را به دست آورد.

انواع روتختی پلنگی

فروش اینترنتی انواع روتختی پلنگی

انواع روتختی پلنگی با طرح ها و رنگبندی های جور و شیک برای فروش عمده در بازار داخلی به صورت اینترنتی هم قابل عرضه می باشد.

فروش روتختی های ایرانی به نسبت برندهای مشابه خارجی با قیمت های مناسب تری انجام می شود ضمن آن که دارای کیفیت تضمین شده تری نیز است.

از همین رو پیشنهاد می کنیم در صورت انتخاب روتختی های این مرکز، اقدام به ارتباط با واحد فروش پاندا خواب نمایید تا اطلاعاتی در خصوص قیمت و حداقل تعداد سفارش را در اختیار شما قرار دهند.

این تضمین برای شما عزیزان وجود دارد که بتوانید با پرداخت کمترین هزینه در هر شهری که باشید، بهترین مدل روتختی ها را دریافت نمایید.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب

تماس با ما