اعلام قیمت پتو لاله مهرگان دو نفره مدل زنبق

قیمت پتو لاله مهرگان دو نفره را می‌توانید با تماس به کارشناسان شرکت پاندا به صورت روزانه شوید.

پنوهای تولید شده دو نفره از کارخانه لاله مهرگان این امتیاز را دارند تا با برخورداری از کیفیت درجه یک مناسب ترین قیمت را برای فروش داشته باشند.

اعلام قیمت پتو لاله مهرگان دو نفره مدل زنبق

قیمت عمده فروش پتو از کارخانه

عوامل مختلفی بر قیمت فروش پتو از کارخانه اثرگذار است با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، پتوهای تولید شده با قیمت های بیشتری در بازار به فروش می رسند.

کارخانه لاله مهرگان یکی از بهترین تولید کنندگان ایرانی در کشور می باشد که محصولات متنوعی را تولید می نماید. تولید انواع پتو در این کارخانه با درجه بندی کیفی همراه است.

پتوهای تک نفره و دو نفره با طرح های مختلف به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات تولید شده از این کارخانه در بازار مورد معامله قرار می‌گیرند.

قیمت عمده فروش پتو از کارخانه

پتو دو نفره مدل زنبق

پتوهای دونفره با مدل زنبق را می توانید جهت خرید عمده به عنوان یک پتوی پرفروش و پرسود سفارش خود را قطعی نمایید. ابعاد پتوهای دونفره زنبق ۲۳۰ در ۲۱۰ سانتی متر می باشد که به صورت گل برجسته تولید شده است.

به لحاظ زیبایی و کیفیت تردیدی نسبت به خرید پتوی مدل زنبق نداشته باشید چرا که همواره استفاده از بهترین مواد اولیه و خلاقیت در طراحی منجر به تولید پتوی بسیار زیبا و درجه یک با مدل زنبق از سوی کارخانه مهرگان شده است.

پتو دو نفره مدل زنبق

استعلام قیمت انواع پتو لاله مهرگان

پتوهای تولید شده از کارخانه لاله مهرگان با مدل ها و طرح های گوناگون روبرو است.

خریداران عمده ای که نیز تمایل دارند اطلاعات کاملی را نسبت به محصولات تولید شده از کارخانه لاله مهرگان را به همراه قیمت روز داشته باشند می‌توانند از طریق ارتباط با کارشناسان ضمن دریافت طرح های جدید، قیمت های روز را برای خرید عمده جویا شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما