شرکت پتو نسیم دونفره قیمت مناسب

شرکت پتو نسیم عرضه کننده انواع پتوهای بسیار پرفروشی می باشد که همواره خریداران عمده طالب دریافت آن هستند.

با توجه به اینکه پتوهای تولید شده با مدل نسیم از این کارخانه با برخورداری از بهترین طرح ها و رنگ می‌توانند انتخاب اول خریداران عمده باشند باید گفت که قیمت‌های عرضه شده از سوی شرکت پاندا با نرخ درب کارخانه می باشد که همواره خرید مشتریان را با سهولت بسیار از نظر ثبت سفارش هموار نموده است.

شرکت پتو نسیم دونفره قیمت مناسب

قیمت فروش پتوهای نسیم

پتوهای تولید شده با مدل نسیم تنوع بسیاری را شامل می‌شوند که به صورت گل برجسته تولید شده‌اند. نوار دوزی لبه های آن می تواند علاوه بر افزایش زیبایی دوام عمر بهتری را ایجاد نمایند.

پتوهای نسیم در ابعاد تک نفره و دو نفره تولید می گردند که با توجه به تفاوت قیمت فروش شما می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید انواع تک نفره و دونفره نمایید.

قیمت فروش پتو نسیم

خرید پتو دو نفره نسیم

ابعاد دو نفره این پتو تولید شده از جنس پلی استر می باشد در اندازه ۲۰۰ در ۲۳۰ سانتیمتر می باشد و وزن آن نیز ۲۳۰۰۰ گرم می باشد.

این پتو با گرمای بخشی بسیار بالا می‌تواند انتخابی عالی برای خرید باشد.

لازم به ذکر است این پتو به صورت تک رو تولید می گردد. شما می توانید تنوع طرح و رنگ بندی این پتوی زیبا را از طریق واتساپ، تلگرام و اینستاگرام از طریق ارتباط با کارشناسان بخش فروش جویا شوید.

خرید پتو دو نفره نسیم

شرکت پتو نسیم

کارخانه نرمینه تولید کننده انواع مختلف پتو در کشور می باشد که مدل نسیم یکی از محصولات پرفروش آن می باشد. قیمت های فروش این پتو بر اساس ابعاد تعیین می گردد. از آنجا که نرخ مواد اولیه مصرفی و در حال تغییر می باشد برای خرید عمده لازم است از دفتر فروش شرکت اطلاعت جدید از قیمت به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما