خرید پتو پلنگی قدیمی مینک اصفهان

خرید پتو پلنگی قدیمی همواره به عنوان یک پتوی با دوام و قیمت ارزان از تولیدی های مختلفی تولید می گردد. با توجه به سفارشات مختلف خریداران نسبت به دریافت پتو مینک باید گفت یکی از طرح های پرفروش آن طرح پلنگ می‌باشد.

پتوهای پلنگی مینک در ابعاد تک نفره با فروش فوق‌العاده همراه هستند. از آنجا که تمامی لبه های این پتوها نوار دوزی شده هستند و از بافت بسیار فشرده و منسجم تار و پود برخوردار هستند می‌توانند با قابلیت شستشو توسط ماشین لباسشویی و یا دست با حفظ کیفیت اولیه به عنوان یک پتوی با کیفیت بالا مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید پتو پلنگی قدیمی مینک اصفهان

خرید پتو پلنگی قدیمی عمده

پتوهای مینک یا به اصطلاح پتوهای طرح پلنگی می‌توانند با داشتن قیمت های مناسب برای استفاده در اماکن عمومی انتخاب شوند.

سفارش برای خرید این محصول در ارگان های دولتی، بیمارستان ها، ارگان های نظامی و آموزشی همواره وجود دارد.

خرید پتو پلنگی به عنوان یک پتوی با کیفیت از دیرباز تا کنون مشتریان خاص خود را دارد. این پتو با ارزان ترین قیمت از طریق شرکت پاندا ارائه می گردد.

خرید پتو پلنگی قدیمی عمده

تولید پتو مینک در کارخانه اصفهان

اصفهان یکی از مراکزی می باشد که انواع مختلف پتوی مینک و سربازی را تولید می نماید. با توجه به تنوع پتوهای تولید شده از این خانواده در کارخانه اصفهان شما می توانید جهت ارتباط برای خرید مستقیم محصول از تولیدکننده با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

تولید پتو مینک در کارخانه اصفهان

خرید آنلاین پتو از کارخانه

از آنجایی که پتوی طرح پلنگی یکی از طرح های پرفروش این مجموعه می باشد شما می توانید از طریق استعلام قیمت روز سفارش خود را برای خرید آنلاین، نهایی نمایید.

با توجه به تنوع رنگ بندی این پتوها خرید عمده شما می تواند شامل ترکیب رنگی متنوع باشد. کارشناسان بخش فروش آماده پاسخگویی به سوالات و ثبت سفارش شما هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما