خرید پتو ژله ای لایکو ارزان

پتو ژله ای لایکو و پتو ژله ای را می توان به عنوان یک پتو ارزان در بازار برای خرید عمده انتخاب نمود که این دست از پتوها با مدل هایی همچون پتو پرک، تولید شده و اگر بخواهید آن را سفارش دهید این امر برای شما امکان پذیر خواهد بود که بتوانید خرید خود را اینترنتی هم انجام دهید.

پتو مسافرتی پرک

پتو دو لایه به عنوان یکی از نمونه پتوهای تولید شده توسط شرکت لایکو بوده و این محصول از ویژگی ها و مزیت هایی برخوردار است که سبب شده تا خریداران عمده به سمت سفارش این محصول، جذب شوند.

پتو ژله ای لایکو

پتو ژله ای لایکو

پتو مسافرتی لایکو و پتو خزدار می تواند نمونه خوبی از پتوهای سفری در بازار باشد که از مشخصه های این پتو، می توان به وزن 835 گرمی آن اشاره نمود.

در خصوص ابعاد استاندارد پتو مسافرتی لایکو هم خوب است بدانید که تولید این پتو هم مانند پتوهای یک نفره دیگر، با اندازه 200*150 سانتی متر انجام می شود.

انواع پتو ژله ای لایکو

انواع پتو ژله ای لایکو

پتو سفری شرکت لایکو دارای نمونه های مختلفی بوده که از جمله آن ها می توان پتو پرک و پتو ویوانا اشاره نمود.

پتو پنبه ای با توجه به نوع الیافی که در تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است، کاملا بهداشتی و ضد آلرژی می باشد که سبب شده تا از بروز حساسیت هم جلوگیری نماید.

قیمت پتو ژله ای لایکو

قیمت پتو ژله ای لایکو

در خصوص قیمت گذاری انجام شده برای پتو ژله ای لایکو، این امکان وجود دارد که بر اساس حجم خرید مشتریان و همچنین شرایط بازار، قیمت ها متفاوت باشد.

در نتیجه هر زمان که نیاز به خرید عمده پتو داشته باشید، می توانید این امر را از طریق مجموعه پاندا خواب به انجام رسانید تا از قیمت های روز هم مطلع شوید.

پتو ژله ای لایکو ارزان

خرید پتو ژله ای لایکو ارزان

با انتخاب محصولات پتوی سفری لایکو، این امکان برای شما وجود دارد که کارهای دیگری همچون تشک، بالش، حوله و … را هم انتخاب نمایید.

سفارش تمامی این محصولات به گروه پاندا خواب سبب می شود تا تحویل آن را هم در کمترین زمان ممکن برای شما به انجام رسانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما