خرید پتو تک نفره نرمینه مدل گل برجسته

پتو تک نفره نرمینه با مدل های گل برجسته شیک و متنوع در اختیار شما قرار گرفته که با انتخاب آن ها می توانید برای خرید عمده نیز به سادگی اقدام نمایید.

پتو تک نفره

بی شک یکی از بهترین برندهای عرضه کننده پتو تک نفره در کشور، می تواند اختصاص به پتو نرمینه داشته باشد که این برند، خلاقیت های خوبی را در تولیدات خود به نمایش گذاشته و در حال حاضر نیز فروش خوبی برروی محصولات این کمپانی، وجود دارد.

پتو نرمینه مسافرتی

پتو نرمینه مسافرتی تک رنگ

یکی از محصولات شرکت پتو نرمینه، در زمینه پتوهای مسافرتی است که این نوع پتوها هم به صورت ساده و تک رنگ و هم در مدل های گل برجسته، قابلیت تولید دارند.

با توجه به این که تنوع پتوهای مسافرتی نرمینه بالا است، به خوبی توانسته نیاز اکثریت مشتریان را رفع نماید و از این پتوها می توان انتظار بهترین سودآوری ها را داشت.

پتوی نرمینه طرح ترمه

پتوی نرمینه طرح ترمه

یکی از طرح های پرطرفداری که توسط شرکت نرمینه به بازار عرضه شده است، مربوط به پتو طرح ترمه است که بسیار گرم و سبک و نرم و راحت بوده و وجود طرح جذاب برروی این پتو، در یک نگاه، هر مخاطبی را به خود جذب می نماید.

شاخصه دیگری که در خصوص پتوهای نرمینه می توان بیان نمود، مربوط به نوع بسته بندی آن ها می باشد که حمل و جا به جایی را ساده تر می نماید.

پتوی نرمینه طرح کودک

پتوی نرمینه طرح کودک

شرکت نرمینه در خصوص تولید پتوی کودک نیز فعالیت می نماید و انواع طرح های کودکانه با ایده های کارتونی، فانتزی، حیوانات و … را تولید و عرضه نموده است.

این دسته از پتوها هم از این قابلیت برخوردار می باشند که با انواع طرح و اندازه های مختلف به بازار عرضه شوند.

پتو تک نفره نرمینه

قیمت پتو تک نفره نرمینه

با وجود انواع پتوهای تک نفره، دونفره، نوجوان و کودک، مشتریان بسیاری خواهان خرید عمده این دسته از پتوهای شرکت نرمینه خواهند بود و آگاهی از قیمت پتو هم یکی از مواردی است که مشتریان به دنبال آن هستند.

تیم فروش پاندا خواب با آمادگی پاسخ به شما مشتریان، این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید با بهترین قیمت های ممکن، به خرید عمده پتو اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما