خرید عمده پتو گل برجسته تک رنگ نگین

پتو گل برجسته تک رنگ از بهترین محصولاتی می باشد که همواره خریداران عمده بسیاری راغب برای خرید ابعاد تک نفره و دو نفره آن هستند.

یکی از بهترین برندهای تولید شده پتو که میزان فروش قابل توجهی را در کشور از آن خود نموده است، پتو با نام نگین است. پتوهای نگین از محصولات عالی تولید شده از کارخانه نرمینه می باشد که با توجه به ضخامت های عالی و وزن بالا می تواند یک محصول مناسب جهت گرمابخشی و خواب مطلوب در روزهای سرد باشد.

خرید عمده پتو گل برجسته تک رنگ نگین

پتو گل برجسته تک رنگ

پتوهای گل برجسته به دلیل داشتن زیبایی بصری بسیار از پرفروش ترین محصولات این مرکز می باشد. پتو گل برجسته نگین به صورت تک رنگ ساده و یا گلدار تولید می شود. تنوع رنگ بندی این برند برای افرادی که خواهان خرید پتوهای تک رنگ ساده هستند، بسیار شاد و متنوع می باشد.

پتو گل برجسته تک رنگ

قیمت فروش پتو نگین

خریداران عمده ای که در تلاش هستند تا بتوانند انواع مختلف پتوهای تک رنگ را خریداری کنند، شرکت پاندا با فروش مناسب ترین قیمت های پتو تک رنگ نگین توانسته است این پتو را به منزله یک پتوی بسیار درجه یک و پرفروش در دسترس خریداران قرار دهد.

این مدل پتوی یکی از پتوهای بسیار با کیفیت از سوی کارخانه نرمینه می باشد که همواره به عنوان یک برند شناخته شده و معتبر در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

قیمت فروش پتو نگین

خرید پتو نگین تک نفره و دونفره

با توجه تولید ابعاد پتوی تک نفره ۲۱۰ در ۱۶۰ و ابعاد پتو دو نفره ۲۰۰ در ۲۴۰ سانتی متر نگین، هر خریداری می‌تواند این پتوها را که از ظاهری زیبا و کیفیتی عالی برخوردار هستند را برای خرید عمده انتخاب نماید.

جهت دریافت اطلاعات نسبت به قیمت های فروش می توانید با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا ارتباط بگیرید و قیمت های روز پتوهای نرمینه با مدل نگین را جویا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما