خرید عمده پتو گلبافت گل برجسته تک رنگ

خرید عمده پتوی گلبافت گل برجسته در سایز های دو نفره و یک نفره امکان پذیر می باشد، این پتو هم به صورت تک رنگ و هم طرح های متنوع تولید می شود.

قیمت انواع پتو گلبافت گل برجسته براساس میزان کیفیت و سایزی که دارد قیمت گذاری می شود، پتوهای تک رنگ گل برجسته در رنگ هایی متنوع و مناسب با سلایق تولید شده است ؛پتوهای گل برجسته تک رنگ بازار فروش مناسبی دارندو گزینه های مناسبی برای صادرات می باشند.

در میان انواع کالای خواب پتو گلبافت گل برجسته دونفره فروش بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و یکی از محبوب ترین لوازم جهیزه به شمار می رود زیرا با توجه به وزن سبک و حجم کمی که دارد بسیار مورد پسند قرار گرفته است.

ویژگی های پتوی گلبافت گل برجسته

ویژگی های پتوی گلبافت گل برجسته

این مدل پتو در طرح های برجسته و بسیار زیبا تولید شده است، رنگ بندی متنوع و جذاب، دارای وزن سبک و فضای کمی را اشغال می کند، در مدل های جدید و به روز تهیه می شود، با استفاده از الیاف بدون حساسیت تولید می شود، پرزهای نسبتا کوتاه و هیچ مو و آشغالی به خود جذب نمی کنند و در اندازه های استاندارد تولید می شوند.

بررسی قیمت پتو گلبافت گل برجسته دونفره

بررسی قیمت پتو گلبافت گل برجسته دونفره

قیمت پتو گل برجسته گلبافت دونفره به دلیل بسیاری از عوامل مانند نوسان و تحریم هایی که به وجود آمده است در حال کاهش و افزایش می باشد.

کیفیت از عوامل مهم تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول می باشد، همچنین هزینه مواد اولیه و خط تولید از دیگر فاکتورهای تعین کننده نرخ نهایی محصول می باشند.

فروش عمده پتو های گلبافت گل برجسته

فروش عمده پتو های گلبافت گل برجسته

برای خرید عمده پتوهای گلبافت گل برجسته در مدل های تک رنگ و طرح های متنوع می توانید هم به صورت حضوری و هم اینترنتی اقدام به خرید کنید؛ بازرگانی پاندا یکی از شرکت های اینترنی فعال در حوزه کالای خواب می باشد که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصول با قیمت مناسب گزینه عالی  برای خرید اینترنتی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما