خرید عمده تشک تن آسای مدل آرمتی

تشک تن آسای مدل آرمتی در اندازه های یک نفره، قابلیت تحمل وزن تا صد کیلوگرم را دارد. این نوع تشک های فنر بونل، برای خرید عمده شرکت های پخش کالای خواب، بسیار کاربردی خواهد بود که تامین آن را با قیمت های بدون واسطه از طریق این مرکز، امکان پذیر ساخته ایم.

گروه تولیدی تشک تن آسای، از عرضه کنندگان تشک هایی با لایه بندهای و درجه سختی های گوناگون می باشد که همین مسئله سبب شده تا برای افراد با ویژگی های بدنی مختلف، بتوان بهترین ها را پیشنهاد نمود.

فعالیت در عرصه پخش انواع تشک در بازار، نیاز به تامین مستقیم آن را نیز ایجاد می نماید و از همین رو از طریق فضای مجازی، به خوبی می توان، مشتریان را به هدفشان رسانید.

تشک تن آسای مدل آرمتی

اجزای تشکیل دهنده تشک تن آسای مدل آرمتی

هر تشک از یسری لایه بندی ها تشکیل شده است که در نهایت، باعث سفتی یا نرمی و دیگر مشخصه های آن می شود.

در خصوص لایه های تشکیل دهنده تشک آرمتی شرکت تن آسای، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پارچه گردبافت آلوئه ورا
  • اسفنج سه سانتی سی کیلویی
  • فنر بونل 4/2
  • ترموفلنت
  • اسفنج سه سانتی سی کیلویی

پارچه گردبافت مورد استفاده برای این نوع تشک ها، به پارچه های تنفسی معروف هستند که با توجه به بافت لایه لایه آن ها، کمک موثری به جریان هوا می نماید و در نتیجه از تعریق کردن نیز جلوگیری می نماید.

نمایندگی تشک تن آسای

نمایندگی تشک تن آسای تهران

یکی از روش هایی که از بازار تهران و یا دیگر شهرها بتوان اقدام به خرید عمده تشک های تن آسای نمود، مربوط به همکاری با نمایندگی های این شرکت می باشد.

در حال حاضر با فعالیت نمایندگی فروش اینترنتی تشک های متنوع شرکت تولیدی تن آسای، این امکان فراهم شده است که بهترین قیمت و کیفیت را بتوان در اختیار مشتریان قرار داد.

به منظور بهره مندی از این فرصت همکاری ایجاد شده، می توانید تماس خود را با واحد فروش پاندا خواب، برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما