خرید تشک مهمان ارزان درجه یک سبک

خرید تشک مهمان ارزان را از طریق مجموعه پاندا خواب می توانید تجربه نمایید. تشک مهمان مرینوس، تشک ابری ارزان، تشک مهمان الیافی در لیست فروش عمده تشک مسافرتی شرکت پاندا قرار داشته است. با توجه به فعالیت مستقیم باربری ها، می توانیم به شهرهای مد نظر شما نیز ارسال بار تشک را به انجام رسانیم که انجام این امر، کمترین هزینه های ممکن را به دنبال دارد.

تشک مهمان الیافی

تولید تشک مسافرتی، بخش قابل توجهی از فعالیت های شرکت پاندا خواب را به خود اختصاص داده است و امروزه، توانایی لازم برای تولید تشک ابری ارزان، تشک مهمان الیافی، تشک با پارچه فلامنت و … را دارا می باشد. برای هر مصرفی، یک نوع تشک خاص را باید پیشنهاد نمود که شرکت پاندا خواب، با دارا بودن مشاورین فروش خود، امکان ارائه اطلاعات لازم به خریداران عمده تشک را دارد.

تشک مهمان مدل ژوانی

تشک مهمان مدل ژوانی تک رنگ سایز 90*190 سانتی متر

تشک مهمان را با نام ها و مدل های متنوعی می توان خریداری نمود که یکی از این گزینه ها، مربوط به تشک ژوانی بوده و این مدل تشک، با دارا بودن ساک قابل حمل، یکی از تشک های خوب و کم جا به حساب می آید.

از مشخصات این مدل تشک، سبک و لطیف بودن، زیپ دار و دارای رویه جدا شونده اشاره نمود که از جمله نقاط قوت نیز به حساب می آید.

این تشک یک و نیم کیلویی از جمله تشک های سبک به حساب می آید که می توانید آن را در خرید عمده خود، مورد انتخاب قرار دهید.

تشک مهمان مدل Romantic

تشک مهمان مدل Romantic

تشک با اندازه 200*90*5 سانتیمتر با وزن 500 گرم به عنوان یکی از تشک های سبک در بازار می باشد که از اندازه استاندارد تشک یک نفره، برخوردار است.

این مدل تشک باکیفیت، به دلیل طول عمر بالا و استحکامی که دارد را می توانید با استفاده از ماشین لباسشویی هم پاکسازی نمایید و هم اکنون، فروش مستقیم آن به صورت عمده انجام می شود.

تشک مهمان مدل RO-1 یک نفره

تشک مهمان مدل RO-1 یک نفره 85*190 سانتی متر

این مدل تشک، از سمت مشتریانی مورد انتخاب قرار می گیرد که به مسئله کیفیت، اهمیت زیادی می دهند.

تولید تشک با استفاده از جنس پنبه ای، این تضمین را به همراه دارد که از بروز حساسیت، جلوگیری می نماید.

الیاف با وزن 2500 گرم برای پر کردن این مدل تشک یک نفره استفاده شده است که در نهایت، توانسته یک تشک خوب و باکیفیت را ارائه نماید.

خرید تشک مهمان ارزان

خرید تشک مهمان ارزان درجه یک سبک

برای خرید تشک مهمان ارزان و درجه یک، ما گزینه های متعددی را می توانیم به شما پیشنهاد نماییم.

تشک 1800 گرمی با لایه آکاردئونی، تشک پارچه فلامنت، تشک دو کیلویی و … از انواع تشک های شرکت پاندا خواب می باشد.

تنوع تشک های ارائه شده توسط مجموعه پاندا خواب، بالا بوده و شما در نتیجه تماس با ما می توانید اطلاعات کامل تری از مدل تشک های موجود را به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما