خرید پتوی پریما یک نفره از کارخانه نگاریزد

خرید پتوی پریما می‌تواند یک انتخابی بسیار عالی از نظر دریافت کیفیت و قیمت باشد. پتوی پریما یکی از موفق ترین مدل های تولید شده پتو در کشور می باشد که از نظر ضخامت و کیفیت بسیار درجه یک می باشد.

اگر به دنبال خرید پتوی ارزان قیمت و با کیفیت هستید پتوهای تولید شده از کارخانه نگار یزد می تواند یک انتخاب بسیار ایده آل برای خرید عمده باشد.

خرید پتوی پریما یک نفره از کارخانه نگاریزد

خرید پتوی پریما با ارزان ترین قیمت

کارخانه نگار یزد با توجه به تعدد مدل ها و محصولاتی که دارد توانسته است مدل پریما را به عنوان یکی از موفق ترین مدل های پتوی تولید شده در بازار با نرخی مناسب عرضه نماید.

شرکت پاندا توانسته است قیمت‌های فروش ارائه شده از سوی کارخانه نگار یزد را در اختیار شما قرار دهد.

خرید پتوی پریما با ارزان ترین قیمت

خرید عمده پتو تک نفره پریما

با توجه به تنوع طرح و رنگ این پتوهای گل برجسته می توانید از طریق شرکت پاندا جدیدترین طرح های تولید شده را مطلع شوید. کارخانه نگار یزد محصولات متنوعی را در بازار عرضه نموده است که پتوی پریما با قیمت های ویژه آماده فروش در ابعاد تک نفره و دو نفره می باشد.

ابعاد دو نفره این پتو ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر و با وزن ۴ کیلوگرم می باشد. ابعاد تک نفره آن نیز ۲۲۰ در ۱۶ سانتی متر و با وزن ۲۴۰۰ گرم اماده فروش با ارزان ترین قیمت از سوی شرکت پاندا می باشد. جنس این پتو از پلی استر می باشد که با داشتن قیمت مناسب بسیار باکیفیت و با دوام می باشد.

خرید عمده پتو تک نفره پریما

قیمت پتو از کارخانه نگار یزد بدون واسطه

یکی از بهترین راه هایی که خریداران عمده می‌توانند خریدهای خود را به صرفه و اقتصادی تر به پایان برسانند ارتباط مستقیم با کارخانه و بخش فروش کارخانه می باشد.

با توجه به حضور واسطه‌گران قیمت های فروش پتوی تولید شده از سوی بهترین مراکز فعال در کشور با قیمت های گزافی همراه است. پتوی پریما از سوی کارخانه نگار یزد با بهترین قیمت تنها با یک تماس به شرکت برای شما مهیا می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما