خرید تشک مسافرتی قیمت مناسب برای صادرات

خرید تشک مسافرتی از جمله اقلامی است که هر زوج جوان و یا به طور عمومی تر هر خانواده ای نیاز به آن دارند. استفاده از پارچه بسیار مرغوب نخی ضد آلرژی برای تشک و بالش موجب می شود با بیشتری سازگاری با پوست بدن بهترین عملکرد را داشته باشد. یکی از مهمترین ویژگی های تشک های مسافرتی قابلیت حمل و سبک بودن و حجم کم بسته بندی  می باشد و در حین جابه جایی جای کمی را اشغال می نماید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور عمومی سایز این نوع از تشک های مسافرتی زیپ دار به شرح زیر است.

  • طول : ۲۰۰ سانتیمتر
  • عرض : ۹۰ سانتیمتر
  • ضخامت : ۱۰ سانتیمتر
  • وزن : ۲ کیلوگرم

ابعاد بالش مسافرتی

  • طول بالش: ۷۰ سانتیمتر
  • عرض بالش : ۵۰ سانتیمتر

خرید تشک مسافرتی قیمت مناسب برای صادرات

تشک مسافرتی صادراتی

یکی از انواع بسیار با کیفیت تشک های مسافرتی این است که با توجه به جنس تشک که فوم سرد است ، هرگز برای تشک جا نمی اندازد از این رو دارای طول عمر مناسبی هستند.

فروش اینترتی تشک های مسافرتی به صورت عمده با قیمت بسیار استثنایی از طریق شرکت پاندا انچام می پذیرد. شرکت پاندا با بهترین انواع کالای خواب مسافرتی با قیمتی ویژه آماده صادرات برای کشورهای مختلف می باشد.

فعالیت شرکت پاندا در عرصه صادرات سبب شده است که تولیدکنندگان داخلی با فروش خوب قیمت محصولات خود برای کشورهای مختلف بتوانند با انگیزه بیشتری به تولیدات خود ادامه دهند.

انتخاب بهترین تشک های مسافرتی که بر مبنای استانداردها تولید شده اند با بهترین نوع پارچه به صورت عمده با قیمتی مناسب در شرکت پاندا آماده عرضه و صادرات می باشد.

جهت اطلاع از انواع مدل ها و خرید تشک مسافرتی می توانید با تماس به شرکت پاندا ضمن کسب اطلاعات لازم محصول انتخابی خود را زیر قیمت بازار خریداری نمایید.

شرکت پاندا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما