خرید عمده پتو افرا ارزان یک نفره مسافرتی

پتو افرا ارزان ‌قیمت یکی از گزینه‌های پیشنهادی شرکت پاندا به تمامی خریداران می‌باشد که در جستجوی خرید پتو مسافرتی قیمت مناسب و ارزان قیمت هستند.

تنوع رنگ می تواند متناسب با سلیقه های خریداران مختلف باشد. اگر به دنبال دریافت مناسبترین قیمت خرید هستید می توانید از طریق شرکت پاندا اقدام به خرید عمده نمایید.

خرید عمده پتو افرا ارزان یک نفره مسافرتی

خرید پتو افرا ارزان

پتوی افرا یک پتوی مناسب برای استفاده در چهار فصل می باشد. چرا که بافت این پتو به دلیل داشتن لطافت و نرمی بسیار به عنوان یک پتوی روزانه می‌تواند مورد استفاده اشخاص مختلف قرار بگیرد. رنگ بندی متنوع این محصول با خرید عمده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ابعاد تک نفره و دو نفره و افراد را می توانید در اندازه های ۲۲۰ در ۱۶۰ و نیز ۲۲۰ در ۲۰۰ خریداری نمایید.

خرید پتو افرا ارزان

خرید پتو مسافرتی افرا

تولیدات انجام شده از انواع پتو افرا می‌تواند مختص گروه سنی مختلف باشد. با ارتباط با بخش فروش شرکت پاندا می توانید اطلاعات گسترده از انواع طرح ها و قیمت های فروش پتوی افرا را قیمت درب کارخانه جهت خرید عمده به دست آورید.

از مهمترین عواملی که موجب شده است تا پتو افرا با کیفیت مناسب طرفداران بسیاری داشته باشد استفاده از مواد اولیه مطلوب می باشد. الیاف مصرفی در تولید این پتو موجب شده است تا با داشتن نرمی و لطافت بسیار با قابلیت شستشوی ماشین لباسشویی به فروش برسند.

خرید پتو مسافرتی افرا

سفارش خرید پتو تک نفره افرا

با توجه به ابعاد ذکر شده است پتو افرا می توانید این پتو مسافرتی با کیفیت را با رنگ بندی کامل در ابعاد تک ‌نفره ثبت سفارش برای خرید عمده نمایید.

ثبت سفارش اینترنتی شما می تواند منجر به ارائه قیمت های ارزان تری شود. چرا که با حذف واسطه ها به قیمت فروش کارخانه دست یافته اید.

پتوهای تک نفره افرا علاوه بر استفاده روزانه به عنوان روتختی نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما