پتو قیمت ارزان مینک برای صادرات

پتو قیمت ارزان می ‌تواند شامل پتوهایی با ابعاد کوچکتر و ضخامت کمتر باشد. البته که تولید پتو بر اساس نوع الیاف های مختلف نیز می ‌تواند قیمت های فروش متفاوتی را به وجود آورد.  یکی از پرفروش ‌ترین پتوهایی که امروزه سفارش های مکرر از آن داده می‌شود، پتوهای مینک می باشد.

پتو قیمت ارزان مینک برای صادرات

پتو قیمت ارزان مینک

پتوهای مینک به صورت تک رنگ و گلدار تولید شده‌ اند. با توجه به جدیدترین تولیدات پتوی مینک از سوی کارخانه های برتر در کشور این پتو توانسته است با داشتن قیمت های بسیار ارزان به عنوان یک پتوی مصرفی در ارگان های دولتی و خصوصی خریداری شود.

شرکت پاندا به عنوان مرکز فروش انواع پتو با کیفیت در کشور همواره سفارشات مختلف از سوی ارگان های دولتی شامل سربازخانه ها، اردوگاه ها، خوابگاه ها و مراکز درمانی را با بهترین شکل ممکن پاسخ گو بوده است.

پتو قیمت ارزان مینک

صادرات انواع پتوی ارزان

ارائه بهترین پتوهای مینک به صورت مستقیم از کارخانه همراه با ارزان ترین قیمت ها موجب شده است تا خریداران بتوانند رضایت کامل از این محصول را داشته باشند.

با توجه به نرخ ارزان‌ فروش پتوی مینک و گرما بخشی بالای این پتوها، میزان صادرات آن به کشورهای مختلف همواره از رونق عالی برخوردار است.

شما می توانید با آگاهی از بازارهای فروش کشورهای همسایه و وجود ارتباطات با آن مراکز بهترین انتخاب ها را برای تجارت داشته باشید.

صادرات انواع پتوی ارزان

صادرات پتو مینک به کشورهای همسایه

کشورهای همسایه با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور ایران توانسته ‌اند انواع سفارشات خود را از پتوهای ارزان قیمت تامین نمایند. پتوی مینک می تواند یکی از بهترین پتو های تولیدی برای صادرات به کشورهای همسایه باشد.

جهت اطلاع از قیمت های فروش پتوی ارزان قیمت مینک به صورت عمده و نحوه صادرات و عبور از مرز های گمرکی می ‌تواند با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما