پتو ژله ای ارزان قیمت سروین نرمینه

پتو ژله ای ارزان قیمت با خرید مستقیم از کارخانه از اهداف هر خریدار عمده ای می باشد. از آنجا که پتوهای تولید شده از نوع ژله ای و مسافرتی امروزه بازار فروش بسیار عالی را دارند خریداران عمده در تلاش هستند تا ضمن تهیه برترین برندها ارزانترین نرخ های فروش را از آن خود نمایند.

پتو ژله ای ارزان قیمت سروین نرمینه

پتو ژله ای ارزان قیمت

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید پتوها، این روزها فروش پتو ها با قیمت های گران تری همراه بوده است. با این وجود شرکت پاندا برای کسب رضایت مشتریان خود توانسته است با همکاری بهترین مراکز تولید کننده قیمت‌های فروش پتو ها را با نرخ‌های مناسب‌ تری همراه سازد.

پتوهای ژله ای تولید شده از کارخانه نرمینه که با نام سروین بسته بندی و در بازار عرضه می ‌شوند توسط بخش فروش شرکت پاندا با نرخ های بسیار مناسب تری در دسترس شما عزیزان قرار می‌ گیرند.

پتو ژله ای ارزان قیمت

سفارش خرید پتوی سروین

به منظور دریافت اطلاعات از مدل های متنوع پتوهای ژله‌ای سروین می توانید توسط راه‌های ارتباطی مختلف با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

از آنجا که پتوهای ژله ‌ای بسیار نرم و سبک هستند می ‌توانند با داشتن طرح های متنوع مورد استفاده تمامی اعضای خانواده قرار بگیرند.

جهت دریافت قیمت های فروش انواع مختلف از پتوهای تک نفره و دو نفره سروین تنها کافیست با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

سفارش خرید پتوی سروین

قیمت های فروش عمده پتوی ژله ای

تولید پتوهای سبک سروین برای تمامی سلیقه ها می باشد. چرا که این پتوها به صورت ساده تک رنگ و یا گلدار تولید شده‌اند.

پتوهای سبک وزن سروین با بسته بندی های بسیار مناسب و شیک می توانند به عنوان محصولاتی عالی در هر مرکز عرضه کالای خوابی در سراسر کشور جایگاه ویژه‌ای داشته باشند. جهت ثبت سفارش انواع پتوهای ژله ای از کارخانه نرمینه با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما