شرکت پخش پتو شادیلون مشهد

پتو شادیلون مشهد از شرکت های معروف تولید کننده پتوهای مسافرتی تک نفره و دونفره می باشد که امروزه به منظور پخش عمده انواع پتوهای این شرکت، خدمات فروش اینترنتی را نیز آغاز نموده ایم. این روش فروش عمده پتو سبب شده تا شما عزیزان بتوانید در هزینه ها و زمان خود، صرفه جویی نمایید.

یکی از کمپانی های فعال در عرصه تولید پتوهای ایرانی، مربوط به شرکت شادیلون می باشد که ارائه دهنده پتوهای مسافرتی سبک به صورت ساده و طرح دار است.

این نوع پتوهای مسافرتی با توجه به حجم فروش بالایی که دارند، یک محصول تجاری خوب نیز محسوب شده اند و مشتریان این امکان را خواهند داشت که برای خرید عمده آن به سادگی اقدام نمایند.

پتو شادیلون مشهد

کارخانه پتو شادیلون مشهد

کارخانه نوبافت شادیلون که در شهر مشهد فعالیت می نماید از تولید کنندگان فعال عرصه پتو ایرانی می باشد که تنوع ارائه شده در خصوص پتوهای این شرکت، کامل بوده و در نتیجه می توان تجارت های پرسودی را برروی آن به انجام رسانید.

یک بخش از خطوط تولیدی و ماشین آلات این شرکت، اختصاص به تولید انواع پتوهای مسافرتی دارد.

اندازه های استاندارد ارائه شده برای تولید پتوهای ساده و در 16 رنگ مختلف، مربوط به اندازه تک نفره 150*220 سانتی متر و دونفره 220*200 سانتی متر مربع می باشد.

این پتوها از قابلیت حمل ساده ای برخوردار هستند و در نتیجه در مسافرت، کوه، دشت، محل کار، ماشین و … می توان از آن ها استفاده نمود.

فروش پتو شادیلون

سایت فروش پتو شادیلون

یکی از ابزارهای مورد استفاده و پرکاربرد به جهت فروش عمده انواع پتوهای شادیلون، مربوط به فروش اینترنتی می باشد که از طریق سایت می توان انواع پتوها را معرفی و عرضه نمود.

خدمات اینترنتی که در عرصه تجارت مورد استفاده قرار می گیرد، توانسته ارتباط میان ما را با مشتریان در تمامی نقاط ایران، برقرار نماید.

از طرفی از این طریق می توان در راستای فروش عمده پتو برای بحث های صادراتی نیز اقدام نمود.

شما می توانید از این فرصت های تجاری به منظور بهره مندی از بهترین پتوها برای خرید عمده استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما