ادرس کارخانه پتو الماس برای خرید عمده

ادرس کارخانه پتو الماس مناسب برای افرادی است که هنوز به شیوه قدیمی خرید می نمایند. خریداران عمده ای که همواره خریده عمده خود را به صورت حضوری از کارخانه انجام می دهند، آشنا به سختی های این شیوه خرید هستند.

با توجه به فاصله جغرافیایی و پاسخگویی دشوار بخش فروش کارخانه به خریداران موجب شده است تا شرکت پاندا بتواند به عنوان یک مرجع قابل اطمینان جهت فروش انواع پتو ها از کارخانه سفارشات مشتریان را برای خرید تعداد بالای پتو مدیریت نماید.

ادرس کارخانه پتو الماس برای خرید عمده

پتوی الماس با بهترین کیفیت

هر خریداری می تواند بهترین پتوهای تولید شده از کارخانه نیکو بافت را به صورت غیرحضوری دریافت نماید. این پتوها ضمن داشتن قیمت عالی می توانند گرمابخشی فوق العاده ای داشته باشند.

پتوهای الماس می توانند تمامی انتظارات اشخاص را به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشند. بنابراین خرید پتوی الماس یک خرید بسیار به صرفه خواهد بود. چرا که قیمت های فروش آن نسبت به کیفیت آن بسیار بهینه است.

پتوی الماس با بهترین کیفیت

ادرس کارخانه پتو الماس

اگر شما به دنبال خرید ارزان پتوی الماس از کارخانه هستید، شرکت پاندا موقعیتی ویژه را برای خریدارانی که ترجیح می‌دهند خرید غیر حضوری انجام بدهند فراهم آورده است.

با توجه به شیوه های نوین خرید و فروش و تجارت امروزه خرید اینترنتی سختی بسیاری از معاملات را از بین برده است. بنابراین شما عزیزان می توانید برای خرید پتو های تک نفره و دو نفره الماس با جدیدترین طرح ها مستقیم از کارخانه، با ثبت سفارش اینترنتی اقدام نمایید.

ادرس کارخانه پتو الماس

قیمت و خرید ابعاد مختلف پتوی الماس

ابعاد پتوهای الماس تک نفره ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتی متر و ابعاد دو نفره آن ۲۲۰ در ۲۱۵ سانتی متر می باشد.

برای دریافت قیمت های فروش پتوی الماس  در ابعاد یک و دو نفره، مستقیم از کارخانه برای خرید غیر حضوری می توانید با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا تماس بگیرید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما