فروش مستقیم پتو ژاکارد یک نفره ایرانی

پتو ژاکارد از دیگر محصولات پرفروشی می باشد که با توجه به قیمت های مناسب آن باید گفت که این پتو در کنار پتوهای تولید شده از خانواده پتوهای پشمی و مینک، فروش قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

با توجه به تنوع پتوهای موجود در بازار و تنوع قیمت‌های خرید مشتریان همواره با توجه به قیمت های فروش اعلام شده و نیز کیفیت محصول به دنبال دریافت پتویی هستند که بتوانند با پرداخت بهترین قیمت کیفیت عالی را مورد استفاده قرار دهند.

فروش مستقیم پتو ژاکارد یک نفره ایرانی

پتو ژاکارد

پتوی ژاکارد از پتوهایی می باشد که ضمن داشتن قیمت مناسب با گرما بخشی بسیار بالا می تواند به عنوان یک پتوی با کیفیت مورد استفاده بسیاری قرار بگیرد.

در حال حاضر شاهده طرح های متنوعی از پتو ژاکارد هستیم.  این پتو با طرح ها و مدل های مختلفی تولید شده اند.

خریداران عمده ای که می‌خواهند این پتو را در کنار سایر سفارشات خود با قیمت کارخانه خریداری نمایند می‌توانند از طریق کارشناسان بخش فروش با دریافت نام برند و مشخصات ظاهری پتوی ژاکارد مناسب ترین قیمت را بابت خرید این محصول بپردازند.

پتو ژاکارد

خرید پتو ژاکارد تک نفره

عموماً سفارشات بیشتری برای خرید پتو تک نفره ژاکارد وجود دارد. با توجه به تنوع طرح‌های تولید شده و رنگ بندی مختلف این محصول پتوهای تک نفره با مدل ژاکارد را می‌توانید از طریق خرید آنلاین و ثبت سفارش غیر حضوری از کارخانه خریداری نمایید.

عرضه محصول از شرکت پاندا همواره بر اساس بهترین کیفیت ها بوده است.

خرید پتو ژاکارد تک نفره

خرید مستقیم پتو از کارخانه

پتوهای ژاکارد بر اساس طرح و مدل دارای ابعاد و وزن های مختلفی هستند.  پتوها وزن بین ۱٫۵ کیلوگرم تا ۳٫۵ کیلو گرم دارند. بر اساس ضخامت و وزن این پتوها شما می‌توانید قیمت‌های مختلفی را بابت خرید آن بپردازید. جهت ثبت سفارش و دریافت اطلاعات دقیق تر نسبت به انواع پتوهای ژاکارد تولید شده تنها کافیست با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما