فروش پتو با قیمت مناسب مدل پروانه نگاریزد 

فروش پتو با قیمت مناسب با ارائه ضمانت نامه فروش می تواند محصولی ایده آل برای خریداران عمده محسوب شود. شرکت پاندا با توجه به انتخاب های مختلف خریداران، پتوهای مدل پروانه نگاریزد را پیشنهاد می نماید. چرا که این نوع از پتو با کیفیت بسیار عالی می تواند انتخاب بسیاری از خریداران قرار بگیرد.

پتوهای تولید شده با نام پروانه نگار یزد با برخورداری از بهترین مواد اولیه می توانند دوام عمر پایداری را برای استفاده روزانه داشته باشند.

گرمابخشی مطلوب این نوع از پتوها موجب شده است خریداران بتوانند با توجه به گستردگی طرح و رنگ این نوع از پتوها را برای خرید عمده انتخاب نمایند.

فروش پتو با قیمت مناسب مدل پروانه نگاریزد 

فروش عمده پتو با قیمت مناسب نگاریزد

شرکت پاندا با ارائه شرایط دسترسی آسان به قیمت های خرید مستقیم از کارخانه توانسته است به عنوان بهترین مرجع فروش برای خریداران قلمداد شود.

پتوهای پروانه نگار یزد شامل طیف گسترده ای از طرح های زیبا می باشد که می تواند به یقین انتخاب هر فردی برای خرید عمده باشد.

با در نظر گرفتن به قیمت های فروش شرکت بازرگانی پاندا می توانید محصولات مورد نیاز خود را از این کارخانه دریافت نمایید.

فروش عمده پتو با قیمت مناسب نگاریزد

لیست قیمت پتو شرکت نگار یزد

لیست قیمت های فروش انواع مختلف پتو از کارخانه نگار یزد در مدل های پریما، پروانه و… در ابعاد تک نفره و دونفره از طریق شرکت پاندا در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

با توجه به ضخامت پتوهای تولید شده هرچه میزان تراکم بافت و ضخامت بیشتر باشد قیمت ها نیز افزایش می یابد. با توجه به کیفیت بالا و ضخامت خوب پتوهای نگار یزد می توانید بهترین قیمت های رقابتی را از این کارخانه بی واسطه دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاع بیشتر از تنوع محصولات در کارخانه نگاریزد می توانید با کارشناسان تماس حاصل نمایید و از شرایط فروش پتو با قیمت مناسب  مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما