صادرات پتو زنبق دو نفره گل برجسته

پتو زنبق دو نفره یکی از مدل های بسیار زیبایی می باشد که به صورت گل برجسته تولید می‌شود. این پتو یکی از مدل های پرفروش تولید شده از سوی کارخانه لاله مهرگان قم می باشد که همواره با قیمت‌های مشتری هستند در بازار وارد می‌شود.

خرید و فروش و انجام معامله های مختلف پتو با مدل زنبق موجب شده است تا هر خریدار و فروشنده ای بتوانند با رضایت کامل نسبت به ارائه و دریافت کیفیت عالی پتوی زنبق معامله خود را به انجام برساند.

صادرات پتو زنبق دو نفره گل برجسته

خرید پتو زنبق از کارخانه لاله مهرگان

از آنجا که خریداران عمده و صاحبان مغازه های فروش کالای خواب در تلاش هستند تا بتوانند پتو را به صورت مستقیم از کارخانه و با نرخ واقعی خریداری نمایند، شرکت پاندا توانسته است به عنوان پخش مستقیم پتو از کارخانه لاله مهرگان، مدل های متنوع تولید شده این پتو را از جمله پتوی زنبق با قیمت ویژه در دسترس خریداران قرار دهد.

خرید پتو زنبق از کارخانه لاله مهرگان

پتو زنبق دو نفره

پتو زنبق در ابعاد دو نفره ۲۳۰ در ۲۱۰ سانتی متر و وزن ۳۳۰۰ گرم می باشد. طرح های مختلف پتو مدل زنبق با داشتن ضخامت بالا به عنوان یک پتوی ایده آل برای روزهای سرد می باشد. پتوهای گل برجسته را می توانید از طریق تماس با کارشناسان بخش فروش به صورت مستقیم با قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

پتو زنبق دو نفره

صادرات پتو زنبق

پتوهای صادراتی درجه یک زنبق با فروش مناسب در کشورهای مختلف می توانند ارائه دهنده مناسب ترین قیمت ها با بهترین کیفیت باشند.

صادرات پتو های دونفره با قیمت های مناسب مدل زنبق بستری مناسب را برای کسب سود فراهمآورده است. اگر به دنبال خرید پتوهای صادراتی از کارخانه مهرگان هستید می توانید نرخ های فروش کارخانه را از طریق تماس با کارشناسان جویا شوید. صادرات پتو امروزه با بهترین زمینه کسب سود مورد توجه تاجران بسیاری قرار دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما