صادرات پتو الوان لاله مدل زنبق به اربیل عراق

پتو الوان لاله از دیگر محصولاتی می باشد که شرکت پاندا با توجه به کیفیت قابل قبول و نرخ مناسب آن امکان دسترسی به قیمت های ویژه را از طریق خرید آنلاین امکان پذیر نموده است.

مدل زنبق یکی از بهترین پتوهای تولید شده در کشور می باشد که به صورت گل برجسته تولید می گردد. فروش عمده پتوی لاله مدل زنبق در ابعاد تک نفره برای فروش عمده شامل ۱۲ عدد در کارتن و در ابعاد دو نفره شامل ۱۰ عدد در یک کارتن می باشد.

صادرات پتو الوان لاله مدل زنبق به اربیل عراق

پتو الوان لاله

پتوی الوان لاله که به صورت گل برجسته تولید شده است با رنگ بندی متنوع و نوار دوزی لبه های پتو می‌تواند به عنوان یک پتوی بسیار باکیفیت از نظر ظاهری و عملکردی مناسب برای افرادی باشند که نسبت به خرید پتو حساس‌ هستند. چرا که این پتو می‌تواند یک پتوی بسیار عالی از نظر ضدحساسیت بودن، سازگار با پوست بدن باشد.

پتو الوان لاله

صادرات پتو لاله مدل زنبق

برند تولیدی پتوی لاله یک برند موفق در امر صادرات پتو می باشد. خریداران عمده  پتو می‌توانند با توجه به خرید عمده پتوی لاله مدل زنبق اقدام به خرید این محصول به کشور عراق نمایند.

شهر اربیل یکی از مهمترین مقصد های تجاری می‌باشد که صادرکنندگان با توجه به سفارشات مشتریان خود در این استان توانسته اند انواع مختلف پتو را با نرخ بسیار ارزان ارسال نمایند.

صادرات پتو لاله مدل زنبق

قیمت پتو صادراتی لاله به اربیل عراق

پتو الوان لاله از محصولاتی می باشد که با توجه به نرخ مناسب و فروش آن امکان صادرات آن به اربیل عراق به وجود آمده است. جهت هماهنگی و نیز نحوه صادرات می‌توانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

ابعاد تک نفره و دو نفره این پتو گل برجسته با رنگ های شاد و متنوع بی شک رضایت و خرید مجدد مشتریان در عراق را به همراه خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما