صادرات پتو سروین نرمینه به عراق

پتو سروین نرمینه از برندهای شرکت نرمینه بافت است که در طرح ها و رنگ های زیبایی تولید می گردد. شرکت نرمینه بافت تجربه ی بالایی در زمینه ی تولید کالای خواب دارد و محصولاتش را توسط جدیدترین ماشین آلات تولید می کند.

پتو سروین در سایز های دو نفره و ک نفره در بازار وجود دارد که رنگ بندی و طرح های بسیار متنوع است و مطابق با هر سلیقه ای وجود دارد. پتو دو نفره سرویت در ابعاد 220*200 و وزن 1500 گرم تولید می شود و جنس این پتو از پلی استر است.

همان طور که می دانید اغلب پتو های موجود در بازار از پلی استر تهیه می گردد چرا که الیاف مصنوعی پلی استر باعث نرمی پتو شده و به هیچ وجه پرزدهی ندارد. امروزه از الیاف مصنوعی به ویزه پلی استر و اکریلیک در بیشتر کارخانه ها از جمله سروین استفاده می شود.

پتو سروین نرمینه

پتو سروین نرمینه

پتوی یک نفره سروین در ابعاد 210*150 و وزن 1000 گرم تولید می شود و جنس این پتو از الیاف پلی استر است. اغلب پتو های سروین به صورت مطرح در طرح بندی های بسیار شیک و رنگ بندی های شاد عرضه می گردد. برای مشاهده مدل های متنوع پتو سروین می توانید به سایت مربوطه مراجعه کنید.

فروش عمده برای صادرات پتو سروین

فروش عمده برای صادرات پتو سروین

امروزه صادرات پتوی ایرانی رونق زیادی یافته و شرکت ها اقدام به صادرات انواع پتوی ایرانی کرده اند که هم تجارتی پر سود را برای خودشان رقم بزنند و هم اینکه از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و از کارگر ایرانی حمایت شود. از بهترین گزینه های صادرات به کشورهایی نظیر عراق و پاکستان، پتو سروین است که فروش عمده آن در این سایت صورت می گیرد.

قیمت پتو سروین برای صادرات به عراق

قیمت پتو سروین برای صادرات به عراق

قیمت پتو سروین بنا به جنس و ابعاد و دیگر خصوصیات آن تعیین می گردد. پتو سروین دو نفره و یک نفره در قیمت های مختلفی وجود دارند و البته نسبت به دیگر پتو های ایرانی قیمت مقرون به صرفه ای دارد. فروش اینترنتی پتو سروین این محصول را در نازل ترین قیمت برای صادرات به عراق و دیگر کشور ها فراهم آورده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما