صادرات پتوی برلیان نیکو باف یک نفره به افغانستان

پتوی برلیان نیکو باف یک نفره از مارک های تولید شرکت نیکو باف است. شما می توانید با مراجعه به بازار انواع مختلف پتو برلیان را در طرح و رنگ های متنوع مشاهده کنید. پتو برلیان نیکو باف یک نفره از پرفروش ترین محصولات این شرکت است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

پتو برلیان یک نفره در وزن 3000 گرم و ابعاد 160*200 تولید می شود و از الیاف پلی استر در تولید آن استفاده شده است. این مدل پتو به صورت طرح برجسته و تک رنگ و مطرح نیز وجود دارد. شستشوی این پتو توسط دست و ماشین نیز امکان پذیر است.

از ویژگی های برجسته ی پتو مارک برلیان می توان به دور دوزی تمیز و محکم، عدم آبرفت، عدم پرز دهی، سایز استاندارد و گرمای مناسب در فصل سرد اشاره کرد.

پتوی برلیان نیکو باف یک نفره

پتوی برلیان نیکو باف یک نفره

پتوی برلیان یک نفره همواره از پرفروش ترین محصولات این شرکت بوده و این به دلیل تنوع بالا در رنگ و طرح های آن است. کیفیت این پتو به حدی است که در طی بارها شستشو نه تغییر رنگ می دهد و نه پرز می دهد. سایز آن استاندارد بوده و به خوبی تخت را پوشش می دهد. رنگ بندی های زیبای آن به راحتی قابل هماهنگی با فضای اتاق است

فروش ویژه پتو برلیان برای صادرات به افغانستان

فروش ویژه پتو برلیان برای صادرات به افغانستان

اگر به دنبال صادرات پتوی ایرانی هستید حتما این مقاله را دنبال کنید.

یکی از تجارت های پرسود، صادرات پتوی ایرانی به کشورهایی نظیر افغانستان است که در این سال های اخیر به خوبی از آن استقبال کرده اند. شما می توانید به منظور صادرات پتوی برلیان، این محصول را از نمایندگی های معتبر به صورت عمده خریداری کنید تا از تخفیف قیمت بهره مند شوید.

بهترین قیمت خرید پتو برلیان نیکو باف

بهترین قیمت خرید پتو برلیان نیکو باف

در بازار، قیمت های مختلفی از پتوی برلیان وجود دارد که خرید را برای افراد سخت می کند. بازرگانی پاندا علاوه بر فروش عمده پتوی برلیان نیکو باف، این کالا را به بهترین قیمت موجود در بازار ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما