صادرات پتو پریما نگار یزد با بهترین قیمت

پتو پریما نگار یزد یک پتوی درجه یک با قیمت های مناسب می ‌باشد. چرا که این پتو یک پتوی بسیار با کیفیت از سوی کارخانه نگار یزد می باشد که تولیدکنندگان بسیاری در تلاش هستند تا انواع محصولات خود مورد نیاز خود را از این کارخانه تأمین نمایند.

صادرات پتو پریما نگار یزد با بهترین قیمت

پتو پریما نگار یزد

کارخانه نگار یزد توانسته است با تولید انواع مختلف پتو در مدل ها و نام های مختلف با بهترین الیاف طبیعی تمامی نیازهای مشتریان خود را پاسخگو باشد. پتوهای تولید شده با مدل پریما می ‌توانند در ابعاد یک نفره و دو نفره با تنوع طرح و رنگ بندی به عنوان یک پتوی بسیار عالی همراه با زیبایی منحصر به فرد مورد استفاده قرار بگیرند.

پتو پریما نگار یزد

مناسب ترین قیمت خرید پتوهای پریما

مناسب ترین قیمت های فروش برای تهیه پتوهای پریما می‌ تواند به عوامل مختلفی مربوط باشد. با توجه به تغییرات نرخ خرید مواد اولیه مورد استفاده در تولید پتو، کارخانه نگار یزد محصولات تولیدی خود را با قیمت های روزانه در بازار عرضه می ‌کند.

شما عزیزان می توانید برای دستیابی به قیمت‌های فروش مستقیم از کارخانه به شیوه آنلاین و غیر حضوری اقدام نمایید. شرکت پاندا امکان خرید به شیوه نوین را برای شما مهیا ساخته است .

پریما در ابعاد دونفره ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر و ابعاد یک نفره ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتیمتر تولید شده اند. با توجه به اندازه های بیان شده در می یابید که این پتوها ظاهری بزرگ دارند و می‌توانند به عنوان روتختی بهترین انتخاب باشند.

مناسب ترین قیمت خرید پتوهای پریما

صادرات پتوی پریما

صادرات پتو پریما به کشورهای همسایه نیز امروزه بسیار گسترش یافته است. چرا که کیفیت مطلوب و قیمت ارزان این محصول موجب شده است تا همواره مشتریان خارجی  خواستار خرید پتوی پریما باشند. بنابراین صادرات این محصول با نرخ‌های ویژه از سوی شرکت پاندا موقعیتی مناسب را برای همکاری با شما عزیزان فراهم کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما