صادرات پتو برند لاله گل برجسته به عراق

پتو برند لاله یکی از بهترین پتوهای ایرانی می باشد که توانسته است تمامی انتظارات مشتریان را از یک پتوی باکیفیت برآورده سازد.

پتوهایی که با نام تجاری لاله در بازار وجود دارد می‌تواند از نظر کیفیت به گونه ای باشند که بدون پرزدهی و ثبات رنگ بر اثر شستشو بدون آسیب رسیدن به بافت و تار و پود پتو به صورت یک پتو بسیار مرغوب مورد استفاده قرار گیرند.

صادرات پتو برند لاله گل برجسته به عراق

پتو گل برجسته لاله

پتوهای گل برجسته تولید شده در کارخانه لاله قم می‌توانند ضمن در برداشتن طرح های متنوع، باکیفیت های عالی همراه باشند.

پتوهای گل برجسته از پرفروش‌ترین پتوهایی می باشد که به واسطه زیبایی همواره مشتریان بسیاری را به خود جذب نموده است. ابعاد تک نفره و دو نفره طرح های گل برجسته لاله امکان خرید را با قیمتی ارزان فراهم آورده است.

پتو گل برجسته لاله

صادرات پتو برند لاله به عراق

یکی از مهمترین ویژگی های پتوی لاله قیمت مناسب و کیفیت فوق‌العاده آن است که امکان فروش در بازارهای خارجی را فراهم آورده است.

سرمایه دارانی که به دنبال کسب سود بیشتر و تجارت هستند می‌توانند با انتخاب پتوی گل برجسته لاله و فروش آن در کشور های مختلف سودهای بیشتری را از آن خود نمایند. چرا که این محصول یکی از پر فروش ترین و پرمخاطب ترین محصولاتی است که نیاز آن در بازار صادراتی عراق به شدت احساس می شود.

صادرات پتو برند لاله به عراق

خرید عمده پتو لاله برای صادرات

این پتوهای مرغوب لاله می توانند بگونه در دسترس خریداران قرار بگیرند که خرید مستقیم از تولیدی زیرا با حذف واسطه ها در بر داشته باشند.

ابعاد تک نفره و دو نفره پتو گل برجسته ی لاله با فروش مستقیم از کارخانه به همراه با بسته بندی زیبا می باشد که با داشتن قیمت های رقابتی برای فروش به عنوان یک امتیاز عالی برای صادرات به کشورهای مختلف برگزیده شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما