صادرات پتو دونفره شادیلون به آلمان

پتو دونفره شادیلون یک پتوی بسیار با کیفیت می باشد که در طرح های متنوع و رنگ بندی های گوناگون تولید شده است. با توجه به قیمت های مناسب فروش این پتو از کارخانه، بسیاری توانسته‌اند با خرید عمده از انواع پتوی شادیلون سود قابل توجهی را بابت فروش محصولات شادیلون در مغازه ها و فروشگاه های خود داشته باشند.

صادرات پتو دونفره شادیلون به آلمان

پتو دونفره شادیلون

پتوهای شادیلون از مرغوب ترین پتوهای ایرانی می باشند که با طرح‌های گوناگون تولید شده اند. طرح درختی، طرح گل رز و … از طرح های گلدار و پرفروش این پتو می باشد.

همچنین پتوهای گل برجسته و تک رنگ نیز از سوی این کارخانه تولید شده است. پتوهای دونفره شادیلون در ابعاد ۲۲۰ در ۲۰۰ سانتی متر تولید شده از جنس پلی استر هستند و می‌توانند به واسطه ابعاد خوب و جنس الیافی که دارند انتخابی عالی برای گرم شدن در روزهای سرد زمستان باشند.

پتو دونفره شادیلون

پتوی شادیلون صادراتی

با توجه به مناسب بودن قیمت های فروش اعلام شده از این کارخانه صادر کنندگان بسیاری توانسته اند این محصول را با تنوع گسترده در طرح و رنگ برای کشورهای مختلف هم صادرات نماید.

صادرات این محصول از طریق راه های زمینی موجب شده است تا کشورهای بسیاری بتوانند از کیفیت های عالی پتو های ایرانی از جمله پتوی شادیلون بهره مند شوند. از آنجا که قیمت های فروش این مدل پتو در مقایسه با کیفیت های آن بسیار مقرون به صرفه می باشد می تواند به عنوان محصول ایده‌آل برای صادرات انتخاب شود.

پتوی شادیلون صادراتی

صادرات پتو به کشور آلمان

پتوهای دونفره شادیلون با تنوع گسترده از طرح و رنگ امروزه توسط صادر کنندگان بسیاری به کشور آلمان ارسال می گردد. با درنظر گرفتن به سفارش مشتری در کشور آلمان پتوهای شادیلون در ابعاد تک نفره و دو نفره در مدل های مختلف بر اساس سفارش  بسته بندی و توسط باربری ها برای عبور از مرز و آماده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما