صادرات پتو مسافرتی شاهین ۸۵۰ گرم به عراق

پتو مسافرتی شاهین که از پتوهای تولید شده از سوی کارخانه باران واقع در اصفهان می باشد که به صورت چهار خونه تولید می گردد. این پتو با داشتن وزن و ضخامت کم با گرما بخشی مطلوب می تواند به عنوان یک پتوی بسیار ایده آل از نظر کیفیت و قیمت باشد.

با توجه به اینکه کارخانه تولید کننده توانسته است با ایجاد ارتباط با مشتریان خود محصولات را به صورت مستقیم با حذف واسطه ها در اختیار مشتریان قرار دهد می‌توان گفت پتو شاهین می‌تواند یک پتوی ایده آل از نظر دریافت قیمت ارزان باشد.

صادرات پتو مسافرتی شاهین 850 گرم به عراق

خرید عمده پتو مسافرتی شاهین

اگر می‌خواهید پتو مسافرتی شاهین را به صورت عمده خریداری کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی ارائه شده با ما در ارتباط باشید. پتو مسافرتی شاهین به عنوان یک پتوی با کیفیت با وزن ۸۵۰ گرم تولید شده است و در دسته پتوهای مسافرتی به عنوان یک پتوی سنگین وزن به شمار می آید.

الیاف به کار گرفته شده در تولید این نوع از پتو موجب شده است تا با افزایش ضخامت و گرما بخشی بالا همراه باشد. خریداران عمده ای که به دنبال دریافت پتوی مسافرتی چهارخونه با نام شاهین هستند می توانند خرید عمده خود را به صورت کارتونهای ۳۶ عددی دریافت نمایند.

خرید عمده پتو مسافرتی شاهین

صادرات پتو مسافرتی شاهین

پتوی مسافرتی شاهین از پتوهای سبک با کیفیت ایرانی می باشد که امکان فروش و در بازارهای داخلی و بازارهای بین المللی دارا است. چرا که این محصول با برخورداری از کیفیت عالی و قیمت مناسب می تواند به عنوان یک پتوی کامل از نظر کیفیت ظاهری و دوام عمر مورد استفاده اشخاص مختلف قرار بگیرد.

صادرات پتو مسافرتی شاهین

صادرات پتو مسافرتی به عراق

عراق یکی از مراکز خرید عمده پتوی مسافرتی چهارخونه می باشد. برند شاهین می تواند  یک انتخاب ایده آل برای صادرات کشور عراق باشد. جهت اطلاع از قیمت عمده از سوی کارخانه تولید کننده تنها کافی است با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما