صادرات پتو نرمینه مدل نگین دونفره

پتوی نرمینه مدل نگین در حال حاضر یکی از پتو های مرغوب و پرفروشی می باشد که پس از تولید به صورت مستقیم توسط نمایندگی های پخش و یا توسط شرکت پاندا به تمامی مراکز مختلف استان ها ارسال می گردد.

پتوی نرمینه در کنار سایر پتوهای تولید شده با برندهای گوناگون موجب شده است تا مجموعه ای با کیفیت از پتوهای ایرانی در دسترس خریداران قرار بگیرد.

صادرات پتو نرمینه مدل نگین دونفره

پتو نرمینه مدل نگین

پتوی نرمینه مدل نگین یکی از پتوهای با کیفیتی می باشد که شرکت پاندا امکان خرید مستقیم آن را از کارخانه به صورت خرید اینترنتی و آنلاین فراهم آورده است. با توجه به مهم بودن قیمت خرید ونیز دریافت سریع محصول شرکت پاندا توانسته است این پتو را با مدل های مختلف با کمترین قیمت و در زمان مشخص برای مشتریان خود ارسال نماید.

پتو نرمینه مدل نگین

صادرات انواع پتو نرمینه

کارخانه نرمینه یکی از کارخانه های تولید کننده موفق در کشور می باشد که توانسته است با تولید محصولات خود، بهترین فروش را در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.

پتوی مدل نگین از این کارخانه یکی از محصولاتی می باشد که علاوه بر داشتن کیفیت بالا، قیمت مناسبی را برای فروش دارد.  پتو نرمینه که در ابعاد تک نفره و دو نفره تولید شده است و می‌تواند تمام ویژگی‌های مختلف محصول ایده آل را برای ارسال به کشورهای مختلف داشته باشد.

صادرات انواع پتو نرمینه

صادرات پتو نگین دو نفره

ابعاد مدل دونفره پتو نگین ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر است. این پتو با وزن ۳۵۰۰ گرم تولید می‌شود.

تولید پتو نگین به صورت گل برجسته و با تنوع بالای رنگبندی انجام می گیرد که  فروش آن همراه با آن ساک و بسته بندی شیک است.

می توان گفت که این محصول با داشتن گواهینامه ایزو می تواند یک محصول ایده آل برای صادرات باشد. از آنجا که کیفیت عالی و قیمت مناسب این پتو دو ویژگی مهم برای صادرات موفق می باشد، پیشنهاد شرکت پاندا به تمامی تاجران همکاری جهت صادرات این محصول با کیفیت می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما