صادرات پتو یک نفره نرمین گل برجسته

پتو یک نفره نرمین یکی از پتوهای بسیار باکیفیت و صادراتی در کشور محسوب می‌شود که با برخورداری از ضخامت مناسب به عنوان یک پتوهای بسیار نرم و لطیف مورد خرید و فروش و توجه خریداران قرار گرفته است.

از نکات قابل توجه این برند پتو تولید شده می توان به ضخامت و انسجام پیوسته تارو و پود آن اشاره کرد. این پتوهای زیبا که از نرمی فوق العاده برخوردار هستند می توانند خوابی آرامش بخش را ایجاد نمایند.

صادرات پتو یک نفره نرمین گل برجسته

پتو یک نفره نرمین

با توجه به کیفیت های عالی پتوهای نرمین نسبت به دقت و حساسیت تولیدکننده در انتخاب و استفاده از مواد اولیه و الیاف می‌توان گفت که این پتوهای تولید شده با برخورداری از طرح های فوق العاده که با نقوش گل برجسته همراه هستند می‌توانند به عنوان یک محصول بسیار عالی از نظر کیفیت و زیبایی مورد توجه خریداران مختلف قرار بگیرند.

ابعاد تکنفره این محصول ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتی متر و وزن ۲۳۰۰ گرم می باشد. خرید عمده از طریق تماس با شرکت پاندا و ثبت سفارش با قیمت کارخانه اراده می گردد.

پتو یک نفره نرمین

صادرات پتو نرمین

با توجه به اینکه کارخانه تولیدکننده نرمینه همواره استفاده از ماشین آلات مدرن و طرح‌های جدید را گام اول تولید خود قرار داده است، می توان گفت  پتوهای تولید شده از این کارخانه که پتوی نرمین یکی از بهترین آن می باشد با برخورداری از قیمت‌های فروش کارخانه می‌تواند برای صادرات بسیار انتخابی سنجیده باشند.

قیمت های فروش پتوهای صادراتی از طریق تماس با این مرکز ارائه می گردد.

صادرات پتو نرمین

بهترین قیمت های فروش پتو صادراتی نرمین

خریداران عمده با توجه به قیمت های فروش اعلام شده در کارخانه می توانند انتخاب های متفاوتی داشته باشند. پتوی نرمین که در کارخانه نرمینه تولید می گردد با در بر داشتن کیفیت و قیمتی مناسب گزینه انتخابی صادرکنندگان به کشورهای همسایه خواهد بود. چرا که شرکت پاندا امکان خرید این محصول را که کیفیت و قیمت مناسب را توام دربردارد برای همه فراهم نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما