صادرات پتو شادیلون مدل تیسا به عراق

پتوی شادیلون مدل تیسا یکی از بهترین و جذاب ترین پتوهای تولید شده در کارخانه شادیلون مشهد می باشد. این تولیدکننده با توجه به تولیدات مختلفی که نسبت پتو دارد توانسته است محصولات متنوعی از پتو با ضخامت ها و وزن های مختلف را تولید نماید.

مدل تیسا یکی از پتوهای بسیار زیبا و سبک می باشد که این کارخانه اقدام به تولید و عرضه آن به صورت عمده در تمام نقاط مختلف کشور نموده است.

صادرات پتو شادیلون مدل تیسا به عراق

پتو شادیلون مدل تیسا

با توجه به تنوع طرح و رنگ این پتوهای زیبا می توانند متناسب با سلایق گوناگون خریداران باشند. از آنجا که کارخانه شادیلون همواره میزان استقبال و رضایت مشتریان را اولویت فعالیت تولید خود قرار داده است توانسته است به واسطه تولید پتو با مدل تیسا بهترین میزان فروش را به خود اختصاص دهد.

پتو شادیلون مدل تیسا ضمن استقبال عالی در بازار فروش داخلی توانسته است به عنوان پتوی صادراتی نیز شناخته شود.

پتو شادیلون مدل تیسا

صادرات پتو تیسا از شرکت پاندا

پتوی تیسا را می‌توانید با قیمت‌های کارخانه از طریق شرکت پاندا دریافت نمایید. شرکت پاندا به عنوان مرکز عرضه و پخش عمده پتوی شادیلون توانسته تمامی محصولات تولید شده در این کارخانه را با قیمت درب کارخانه برای تمامی مراکز عرضه نماید.

پتوهای صادراتی تیسا با بهترین قیمت می توانند زمینه ایجاد یک فعالیت اقتصادی پر سود را ایجاد نمایند.

صادرات پتو تیسا از شرکت پاندا

صادرات انوع پتو شادیلون به عراق

با توجه به قیمت های رقابتی اعلام شده شما می توانید با مدل تیسا را ابعاد تک نفره و دونفره با بسته بندی بسیار شیک آماده صادرات نمایید.

اگر به دنبال خرید سایر محصولات از سوی کارخانه شادیلون برای صادرات به عراق هستید می توانید با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید تا مجموعه گسترده از طرح ها و مدل های مختلف پتو با ضخامت های مختلف از این کارخانه را به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما