صادرات پتو ژله ای یک نفره تیسا شادیلون

پتو ژله ای یک نفره یکی از محصولات پرفروشی می باشد که شرکت پاندا امکان خرید آن را برای تمامی مشتریان در داخل کشور و مشتریان در کشورهای خارجی فراهم آورده است.

کارخانه شادیلون تولید کننده پتوی مسافرتی ژله ای با نام تیسا می باشد. این مرکز تولیدی با توجه به کیفیت های قابل قبول و قیمت ارزان توانسته است محصولاتی را تولید نماید که در مقایسه با برندهای خارجی بسیار مقرون به صرفه تر و با کیفیت تر می باشد.

صادرات پتو ژله ای یک نفره تیسا شادیلون

پتو ژله ای یک نفره تیسا

خریداران عمده ای که می‌خواهد پتوهای ژله ای را تهیه کنند، پیشنهاد شرکت پاندا برند تیسا می باشد. چرا که این برند با برخورداری از استانداردهای لازم می تواند به عنوان یک محصول بسیار با کیفیت ایرانی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار بگیرد.

ابعاد تک نفره و دو نفره این محصول با بسته بندی بسیار شکیل و متنوع از طرح و رنگ تولید شده اند. پتوهای تک نفره با نقوش گل برجسته بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

پتو ژله ای یک نفره تیسا

بهترین پتومسافرتی ژله ای

از نکات حائز اهمیت نسبت به خرید این محصول، کیفیت آن است.  چرا که استفاده از بهترین مواد اولیه و الیاف موجب شده است تا نرمی و لطافت پتوهای ژله ای تیسا پس از شستشو نیز همانند روز اول باشند.

ضخامت و وزن پتوهای تیسا متناسب می باشد و از این نظر می توانند با دوام عمر بالا مورد استفاده اشخاص مختلف قرار بگیرند.

بهترین پتومسافرتی ژله ای

صادرات انواع پتو مسافرتی ایرانی

پتوهای تیسا به عنوان یکی از محصول برتر ایرانی می توانند به کشورهای خارجی صادر شوند. صادرکنندگان و بازرگانان می توانند جهت کسب اطلاع نسبت از نحوه خرید و نحوه صادرات با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشند.

شرکت پاندا می تواند با ارائه همکاری و یا فروش پتوی ژله ای با قیمت کارخانه شرایط مناسبی را جهت صادرات عالی شما به وجود آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما