صادرات پتوی پروانه نگار یزد به ارمنستان

پتوی پروانه نگار یزد یکی از مطرح ترین کارخانه های تولیدی پتو در کشور است که محصولات خود ا برا صادرات به کشوورهایی نظیر ارمنستان نیز ارسال می کند. پتوی پروانه از دستگاه های جدید و به رور در تولید بهره می برد و همین امر باعث افایش کیفیت و راندمان کار شده است.

پتوی پروانه در مدل های دو نفره یک نفره و کارتونی کودک تولید می شوند که ابعاد و مشخصات مخصوص خود را دارند.

جنس این پتو از الیاف پلی استر و نخ پنبه بوده و به هیچ وجه حساسیت زا نیستند و به ویژه برای کودکان، خوابی راحت و شیرین را فراهم می کنند.

به علاوه کیفیت رنگ های به کار رفته در پتوی پروانه باعث شده الیاف پتو، پس از بار ها شستشو رنگ اصلی خود را از دست ندهند و همین طور پرز دهی نیز نداشته باشند. مدل پتو پروانه کارتونی در سایز های نوزاد و نوچوان نیز وجود دارد که هر کدام قیمت متفاوتی با توجه به وزن و طرح خود دارند.

پتوی پروانه نگار یزد

پتوی پروانه نگار یزد

اگر به دنبال پتویی با کیفیت و در عین حال زبا و شیک هستید که از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد، پتوی های نگار یزد مدل پروانه، انختاب درستی است. چرا که این پتو ها از بهترین الیاف پلی استر تولید شده و مزایایی از جمله دور دوزی تمیز و مستحکم، ابعاد استاندارد، گرمای مطلوب، لطافت و…دارند و برای همه افراد حتی نوزادان نیز مناسب اند.

صادرات پتوی پروانه نگار یزد به ارمنستان

صادرات پتوی پروانه نگار یزد به ارمنستان

همان طور که اشاره کردیم، پتو های کارخانه نگار یزد جزء محصولات صادراتی کشور هستند که هر ساله بخش عظیمی از صادرات پتوو را شامل می شوند. کشور هایی نظیر ارمنستان و پاکستان خوهان این محصول بوده و ازآن به خوبی استقبال می کنند.

قیمت پتوهای پروانه دو نفره

قیمت پتوهای پروانه دو نفره

پتو مدل پروانه در ابعاد دو نفره از فروش بالایی برخوردار است. این پتو در طرح های ساده و نقش دار و به صورت گل برجسته تولید می گردد.ابعاد آن 220*240 است که استاندارد بوده، وزن 3.1 کیلیگرم دارد که وزن متوسطی است و جنس آن پنبه نخ است که باعث نرمی و لطافت بیشتر آن شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما