صادرات پتوی پروانه یزد با بهترین قیمت

پتو پروانه یزد یکی از بهترین تولیدات صورت گرفته از کارخانه نگار یزد می باشد که با انواع گسترده از طرح و رنگ می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که علاوه بر کیفیت، طرح هاجدید برای آنها اهمیت دارد.

کارخانه نگار یزد با توجه به طرح ها و مدل های جدید توانسته است با بهره گیری از بهترین مواد اولیه اقدام به تولید پتوهایی درجه یک از نظر کیفیت و زیبا از نظره جلوه بصری نماید.

صادرات پتوی پروانه یزد با بهترین قیمت

صادرات پتوی پروانه یزد

با توجه به تنوع تولیدات صورت گرفته از کارخانه نگار یزد می‌توان گفت پتو مدل پروانه می تواند یک انتخاب بسیار عالی برای صادرات باشد. چرا که کیفیت و قیمت مناسب آن موجب شده است تا مجموعه ای عالی برای صادرات محصولات به کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه ایجاد شود.

صادرات پتوی پروانه یزد

صادرات پتو پروانه با بهترین قیمت

پیشنهاد شرکت پاندا به خریداران عمده و صادرکنندگان، مدل پروانه می باشد. زیرا که این طرح با برخورداری از کیفیت عالی به صورت نوار دوزی شده و با ضخامت استاندارد در ابعاد تک نفره و دونفره با بسته بندی بسیار شیک آماده ارسال به تمامی نقاط مختلف کشور و جهان می باشد.

از آنجا که قیمت‌های فروش اعلام شده از سوی مراجع مختلف با تفاوت قیمت همراه است، شرکت پاندا توانسته است راهی برای خرید به صرفه آن به صورت مستقیم از کارخانه ایجاد نماید.

صادرات پتو پروانه با بهترین قیمت

نحوه صادرات انواع پتو از کارخانه یزد

با توجه به بازار صادراتی مناسب پتو می توان گفت شرکت پاندا با کسب بازار فروش در کشورهای همسایه توانسته است از طریق راه های زمینی صادرات پتو از کارخانه نگار یزد را به خوبی فراهم آورد.

با توجه به هزینه‌بر بودن صادرات انواع پتو و یا سایر انواع کالای خواب، شرکت پاندا اعلام همکاری برای این امر نموده است. جهت کسب اطلاع از چگونگی و نحوه صادرات می‌توانید با شرکت پاندا تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما