صادرات پتو مارک پریما نگاریزد به افغانستان

پتو مارک پریما یکی از بهترین پتوهای تولید شده از کارخانه‌های نگار یزد می باشد. این پتو در کنار سایر محصولات تولید شده از کارخانه نگار یزد می‌تواند به عنوان یک پتو باکیفیت ایرانی مورد خرید و فروش در تمامی بازارهای کشور قرار بگیرد.

صادرات پتو مارک پریما نگاریزد به افغانستان

پتو مارک پریما

پتو پریما یک پتوی بسیار زیبا و گل برجسته می باشد که انواع مختلف آن تولید شده است. پتوهای پریما با در بر داشتن تنوع طرح و رنگ به صورت تک رنگ و یا گلدار تولید شده اند و می توانند با داشتن طرح های مختلف و به روز به عنوان پتو زیبا و مرغوب خریداری شوند.

کارخانه نگار یزد همواره محصولات خود را با قیمت های رقابتی عرضه می دارد به همین دلیل این مرکز توانسته است با فروش مناسب ترین قیمت محصولات خود به عنوان یک برند شناخته شده به سرعت جایگاه خوبی را به دست آورد.

پتو مارک پریما

خرید انواع پتو پریما برای صادرات

اگر به دنبال خرید پتو های نگار یزد با نام پریما هستید می توانید از طریق شرکت پاندا اقدام نمایید. این محصولات علاوه بر داشتن بازار فروش خوب در تمامی استان های کشور توانسته اند به عنوان یک محصول صادراتی نیز به کشورهای مختلف صادرات شوند.

با توجه به کیفیت خوب پتوهای پریما و بستر مناسب صادرات پتو، تاجران و بازرگانان می توانند با انتخاب برند پریما قیمت های مناسبی را برای صادرات پتو به دست آورند.

خرید انواع پتو پریما برای صادرات

صادرات پتو مدل پریما به افغانستان

پتو از جمله محصولاتی می باشد که با امکان عبور راحت از سوی مرز های گمرکی می‌تواند به عنوان یک محصول سودآور شناخته شود.

کشور افغانستان یکی از مراکزی می باشد که با توجه به درخواست خرید پتوی ارزان قیمت و باکیفیت توانسته است انواع مختلف بافت های پریما را در کنار سایر محصولات با نرخ ویژه دریافت نماید. شرکت پاندا به عنوان یکی از مراکز تامین کننده می تواند صادرات ارزان را به این کشور انجام دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما