استعلام قیمت عمده پتو نیکو بافت تک رنگ دونفره

پتو نیکو بافت تک رنگ تولید شده در کارخانه ی بزرگ نیکو بافت یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه ی تولید کالای خواب است. از این رو محصولات این شرکت، تمامی استاندراد های لازم را دارد و حتی به دلیل سابقه بالا از تجربه ی زیادی در این زمینه برخوردار است که همین امر یک امتیاز محسوب می شود.

پتوهای کارخانه نیکو بافت به صورت تک رنگ و طرح دار در بازار موجود اند که در رنگ های بسیار متنوع و زیبایی تولید گردیده اند از این رو دست خریدار را برای انتخاب حسابی باز گذاشته اند.

پتو نیکو بافت تک رنگ که محصول پرفروش این شرکت می باشد نیز در سایز های دونفره و یک نفره وجود دارد.

تک رنگ بودن این پتو باعث شده بتوان به راحتی با دیزاین اتاق هارمونی زیبایی برقرار کرد.پتو نیکو بافت تک رنگ به صورت برجسته با رنگ هایی شاد و جذاب و با الیاف پلی استر تولید گردیده.

پتو نیکو بافت تک رنگ

پتو نیکو بافت تک رنگ

امروزه پتوهای تک رنگ در بورس قرار گرفته و از فروش بالایی برخوردار شده اند. این سبک از پتو به صورت طرح برجسته بوده و ضخامت خوبی دارند و برای استفاده در همهی فصول سال مناسب اند. یکی دیگر از مزایای آن این است که به دلیل تک رنگ بودن قیمت نهایی کمتری دارند.

قیمت فروش عمده پتو نیکو بافت دو نفره

قیمت فروش عمده پتو نیکو بافت دو نفره

پتو دو نفره نیکو بافت به صورت طرح دار و ساده در سایز 200* 235 و وزن 4100 گرم تولید می شود. جنس این پتو از الیاف پلی استر بوده که ثبات رنگ و کیفیت داشته و در مقابل شستشو با ماشین نیز مقاوم است. فروش عمده ی این محصول به راحتی پتو را در نزل ترین قیمت در بسته بندی های ویژه به دست شما می رساند.

فروش ارزان پتو نیکو بافت یک نفره تک رنگ

فروش ارزان پتو نیکو بافت یک نفره تک رنگ

پتوی یک نفره نیکو بافت در سایز 220*160 و وزن 2900 گرم است که به صورت تک رنگ ولی برجسته تولید می شود. جنس آن پلی استر بوده و در رنگ هایی مثل: قرمز، گلبهی، آبی، سبز، قهوه ای، طلایی و… وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما