استعلام قیمت عمده پتو نیکوباف مدل زمرد یک نفره

پتو نیکوباف مدل زمرد از دیگر محصولاتی می باشد که شرکت پاندا با توجه به اعلام قیمت آن توسط کارخانه تولید کننده توانسته است شرایط ویژه‌ای را برای خرید آنلاین تمامی مشتریان در سراسر کشور به وجود آورد.

پتو نیکوبافت از برندهای تولیدی بسیار باکیفیت‌ در کشور می باشد که موفقیت خود را در گرو عرضه با کیفیت و قیمت مناسب محصولات می‌داند.

استعلام قیمت عمده پتو نیکوباف مدل زمرد یک نفره

پتو نیکوباف مدل زمرد ابعاد یک نفره

مناسب ترین قیمت فروش پتوی نیکو باف مربوط به مدل زمرد آن می‌باشد. پتوهای تولید شده در ابعاد تک نفره و دو نفره با مدل زمرد از طریق شرکت پاندا با نرخ درب کارخانه برای تمامی مراکز فروش در سراسر کشور ارسال می گردد.

ابعاد تک نفره آن ۲۲۰ در ۱۵۲ می باشد که با طرح های متنوع در بازار عرضه می گردد.

پتو نیکوباف مدل زمرد ابعاد یک نفره

خرید با کیفیت پتو نیکوباف

از شاخص‌ های مهم کیفیت پتو می‌توان به نوع الیاف مصرفی در تولید آن اشاره کرد. کارخانه نیکوبافت در تولید پتوهای خود از الیاف مرغوب استفاده نموده است که با ثبات رنگ در اثر شستشو برخوردار است.

استفاده از مایع لباسشویی در شستشوی این پتو موجب می‌شود تا بافت نرم و لطیف آن دچار نقص کیفیت نشود.

پتوی الماس برلیان از دیگر محصولات تولید شده از این کارخانه می باشد که با کیفیت های عالی و قیمت های مختلف در دسترس خریداران قرار می گیرد.

خرید با کیفیت پتو نیکوباف

قیمت خرید پتو زمرد

پتوهایی که با نام زمرد آماده فروش به صورت عمده از کارخانه می باشد، با همراه بودن با قیمت های بسیار مناسب می‌توانند موردپسند عده ای از خریداران باشند که طالب خرید پتوی ارزان قیمت هستند.

پتوهای تولید شده از کارخانه نیکو باف با مدل زمرد و سایر مدل های تولیدی از این مرکز می‌توانند از طریق شرکت پاندا با حذف واسطه ها همراه باشند تا بهترین نرخ فروش در دسترس خریداران قرار گیرد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما