قیمت پتو لاله مدل اسپانیا گل برجسته دونفره

قیمت پتو لاله مدل اسپانیا با توجه به ویژگی های هر پتو متفاوت است. ابعاد این پتو در دو مدل دو نفره و یک نفره است که سایز دو نفره 220*240 سانتی متر و وزن 5400 گرم و یک نفره 160*220 سانتی متر و وزن 3000 گرم می باشد که جزء پتو های سنگین به شمار می رود.

پتوهای تولیدی کارخانه لاله جزء با کیفیت ترین پتو های ایرانی هستند و در طی چند سال گذشته از فروش بالایی برخوردار بوده اند و این به دلیل قیمت مناسب و کیفیت مطلوب این محصول است.

پتوی مدل اسپانیا و دیگر پتو های کارخانه لاله، از تراکم بالایی برخوردار اند و جزء گرم بالاترین پتو ها محسوب می شوند. شهرت پتوی لاله از بازار های داخلی هم فراتر رفته و به دیگر کشور ها نیز صادر می شود.

قیمت پتو لاله مدل اسپانیا

قیمت پتو لاله مدل اسپانیا

قیمت پتو لاله مدل اسپانیا با توجه به مزایایی که دارد بسیار مناسب است. از جمله ویژگی های این پتو این موارد است: بعد از بارها شستن رنگ پتو تغییر نخواهد کرد، ایجاد حساسیت به ویژه برای کودکان نمی کند،به دلیل الیاف مرغوب بسیار نرم و لطیف است، به مرور زمان تغییر شکل نمی دهد و…

پتوی گل برجسته دو نفره اسپانیا

پتوی گل برجسته دو نفره اسپانیا

پتوی مدل اسپانیا در ابعاد دو نفره و یک نفره تولی می گردد. این پتو به صورت گل برجسته نیز وجود دارد که باعث زیبایی هر چه بیشتر آن می شود. طرح های به کار رفته در پتوهای لاله مدل اسپانیا جدید و جذاب هستند و برای هر سلیقه ای طرحی موجود است.

سفارش عمده پتو لاله اسپانیایی اصل

سفارش عمده پتو لاله اسپانیایی اصل

شعبه های زیادی اقدام به فروش محصولات شرکت لاله می کنند اما نمی توان به همه ی آن ها اعتماد کرد. نمایندگی پاندا انواع مختلف پتوی اسپانیایی اصل را برای فروش فراهم آوره است. شما می توانید سفارشات خود را به کارشناس مربوطه اعلام نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما