مرکز پخش مستقیم از کارخانه پتو لیلیان یزد

کارخانه پتو لیلیان یزد تولید کننده انواع مختلف پتو با کیفیت بسیار بالا می باشد که توانسته است متناسب با گروه سنی مختلف جدیدترین و جذاب ترین طرح های پتو را در بازار عرضه نماید.

پتو های تک نفره و دو نفره و همچنین پتوهای نوجوان و کودک از این کارخانه تولید می‌گردد. اگر به دنبال راهی برای خرید مستقیم از کارخانه هستید شرکت پاندا می تواند با ارائه قیمت‌های کارخانه بهترین خرید شما را رقم زند.

مرکز پخش مستقیم از کارخانه پتو لیلیان یزد

کارخانه پتو لیلیان یزد

فعالیت کارخانه لیلیان در زمینه تولید انواع مختلف پتو موجب شده است تا مشتریان با خرید انواع مختلف محصولات این کارخانه با کسب اطلاع از کیفیت عالی انواع مختلف پتوهای لیلیان بتوانند با اطمینان خاطر این محصول را به تمامی مشتریان خود پیشنهاد نمایند.

استفاده از الیاف های ضد حساسیت و بدون پرده ای از مهمترین اصولی است که این کارخانه در جهت تولید محصولات خود به کار گرفته است.

کارخانه پتو لیلیان یزد

مرکز پخش انواع پتو لیلیان

شرکت پاندا به عنوان پخش کننده مستقیم انواع مختلف پتوهای تولید شده از کارخانه لیلیان می تواند به عنوان مهم ترین مرکز جهت ارائه ارزانترین قیمت پتوهای این برند باشد.

عرضه مستقیم از کارخانه به تمامی نقاط مختلف کشور توسط باربری انجام می گیرد. اگر به دنبال خرید انواع مختلف پتوی لیلیان با جدیدترین طرح ها هستید می‌توانید با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از مدل و قیمت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

مرکز پخش انواع پتو لیلیان

جدیدترین محصولات کارخانه لیلیان

با توجه به تنوع محصولات تولید شده در کارخانه لیلیان یزد می توانید بهترین محصولات را متناسب با نیاز خود از این برند تهیه نمایید. شرکت پاندا با همکاری و ارتباط با این کارخانه می تواند ضمن ارائه اطلاعات مناسب از جدیدترین محصولات کارخانه لیلیان بهترین پیشنهاد ها را متناسب با نیاز شما جهت فروش در بازارهای داخلی و خارجی ارائه نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما