پخش عمده پتو دونفره مسافرتی پلیسه

پتو دونفره مسافرتی یکی از پتو‌های بسیار پرفروشی می باشد که انواع مختلف آن با ضخامت و وزن های گوناگون آماده فروش می باشد.

با توجه به برندهای تولیدکننده مختلف نسبت به تولید پتوهای مسافرتی شرکت پاندا توانسته است با معرفی برترین طرح های تولید شده از نظر کیفیت محصولاتی را عرضه نماید که همراه با قیمت‌های مستقیم از تولیدی را در بر دارد.

پخش عمده پتو دونفره مسافرتی پلیسه

خرید انواع پتوهای مسافرتی جدید

با توجه به عرضه انواع پتوهای ایرانی و خارجی پلیسه، شرکت پاندا به عنوان مرجع تامین کننده جدیدترین پتوهای مسافرتی می تواند محصولات مورد نیاز به شما را با ارزان ترین قیمت تأمین نماید.

 پتوی پلیسه یکی از پتوهای سبک وزن بسیار پرفروش می باشد که هم اکنون امکان خرید انواع آن با قیمت های مناسب به وجود آمده است. این پتوها که به صورت دو لایه غالباً تولید می‌شوند می‌توانند با گرما بخشی فوق العاده به عنوان یک پتوی بسیار گرم و لطیف مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید انواع پتوهای مسافرتی جدید

قیمت فروش پتو مسافرتی

پتوهای مسافرتی پلیسه خارجی که با قیمت های مناسب در بازار عرضه شده است به صورت دو لایه می باشد. یک لایه پلیسه و لایه دیگری متشکل از خز ببعی می باشد.

پتوهای سبک وزن پلیسه ایرانی متشکل از یک لایه پلیسه می باشد و با قیمت های ارزان تر آماده فروش از شرکت پاندا است.

قیمت فروش پتو مسافرتی

پتو دونفره مسافرتی پلیسه

شما می توانید پتوهای پلیسه را با تنوع رنگ بندی به صورت ساده تک رنگ و یا طرح های مختلف به صورت مستقیم از تولیدی ها دریافت نمایید.

پتوهای دونفره پلیسه با سایز ۲۱۰ در ۲۳۰ سانتی متر با نرمی و لطافتی عالی به عنوان یک روتختی زیبا می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

خریداران عمده می توانند جهت کسب اطلاع از انواع پتوهای راه راه با برندهای مختلف اطلاعات خود را به روز نمایند. خرید اینترنتی می تواند شما را به دریافت ارزان ترین قیمت ها سوق دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما