پخش عمده از کارخانه پتو شادیلون فریمان

کارخانه پتو شادیلون فریمان واقع در شهر مشهد می باشد می باشد که پتوهایی از جمله پایا، چیکا، پارمیدا از محصولات این مجموعه می باشند.

کارخانه پتو شادیلون با تولید محصولات با کیفیت علاوه بر بازار های داخلی در حوزه صادرات پتو یه کشور هایی همچون عراق، افغانستان، پاکستان بسیار محبوب می باشد.

یکی از بهترین پتوهای این کارخانه برای امر صادرات پتوی چیکا می باشد که در وزن و کیفیت استانداری برخوردار است و قیمت مناسب این محصول در مورد توجه قرار گرفتن آن بیشتر تاثیر گذاشته است؛ البته لازم به ذکر است پتوهای یک نفره چیکا بسیار محبوب تر از نوع دونفره آن می باشد. و تقاضا کننده بالا تری در بازار فروش دارد.

مشخصات پتوی پایا کارخانه شادیلون فریمان

مشخصات پتوی پایا کارخانه شادیلون فریمان

پتوی مسافرتی پایا یکی از سبک ترین و کم حجم ترین محصولات کارخانه شا یلون می باشد که دلیل این وزن بسیار پایین استفاده ازالیاف پلی استر و میکروفایبر می باشد ، این پتوی مسافرتی دارای طرح و رنگ متنوع و در دو سایز یک نفره و دونفره تولید می شود.

بهترین مرکز پخش پتوهای شادیلون فریمان

بهترین مرکز پخش پتوهای شادیلون فریمان

مراکز و نمایندگی های بسیاری به پخش عمده این محصول مشغول و در حال فعالیت می باشند، اما نکته مورد توجه در یک خرید عمده ارائه قیمت های مناسب تر می باشد.

از این رو ما خرید از مراکزی که طبق تعرفه تصویب شده کارخانه محصول کالا را به فروش می رسانند را برای یک خرید پرسود تر به شما پیشنهاد می کنیم.

خرید مستقیم اینترنتی پتوهای شادیلون از سایت پاندا

خرید مستقیم اینترنتی پتوهای شادیلون از سایت پاندا

پاندا یکی ازسایت های معتبر و دارای تجربه فراوان در زمینه خرید عمده کالای خواب می باشد که توانسته است با ارائه کالای با کیفیت و قیمت های رقابتی در این حوزه  اعتماد فروانی را جلب کند.

فروش پتوهای کارخانه شادیلون سال هاست که در این مجموعه با رضایتمندی بالایی به فروش می رسد ؛ این سایت مانند پلی میان شما و کارخانه شادیلون عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما