قیمت پتو سربازی عمده از کارخانه اصفهان

قیمت پتو سربازی عمده را می توانید بر حسب نیاز خود با توجه به بهترین برند تولیدی تنها با یک تماس مطلع شوید.

پتوهای سربازی یکی از پتوهای بادوام و با گرما بخشی بسیار بالا هستند که بر حسب نیاز امروزه بسیاری ترجیح می‌دهند این پتوها را خریداری کنند.

قیمت پتو سربازی عمده از کارخانه اصفهان

قیمت پتو سربازی عمده

با توجه به آنکه بیشترین میزان سفارش خرید برای تهیه پتوهای سربازی ارگان های دولتی، نظامی و درمانی می باشد این پتوها با ارزان ترین قیمت در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

پتوهای سربازی با تنوعی از رنگ‌های قهوه‌ای، شتری، خاکستری، سبز و … تولید می ‌شوند و بر همین اساس می ‌توانند به عنوان یکی از پتوهای با کیفیت مورد استفاده اشخاص مختلف در ارگان های گوناگون قرار بگیرند.

از آنجا که قیمت‌های فروش این پتوها بسیار مناسب است باید گفت که کیفیت ‌های تولیدی این پتو نسبت به قیمت آن بسیار مناسب است.

قیمت پتو سربازی عمده

خرید انواع پتو سربازی

تفاوت کیفیت در تولید این پتوها موجب شده است این مدل پتوها به صورت دوخت لبه و یا نوار دوزی شده تولید شوند. همچنین میزان ضخامت و فشردگی تار و پود بافت این پتوها از عوامل دیگر کیفیت می باشد.

با توجه به ویژگی های ظاهری و کیفی مختلف پتوهای سربازی شرکت پاندا توانسته است این محصولات را به صورت مستقیم از کارخانه اصفهان با نرخ های فوق العاده مناسب در دسترس خریداران عمده در سراسر کشور قرار دهد.

خرید انواع پتو سربازی

خرید مستقیم انواع پتو از کارخانه اصفهان

اگر به دنبال خرید پتو سربازی و مینک به صورت مستقیم از کارخانه اصفهان هستید شرکت پاندا با خرید آنلاین امکان ارتباط شما را جهت دریافت پتو سربازی از این طریق فراهم آورده است.

جهت استعلام قیمت عمده پتوهای سربازی با کیفیت های گوناگون می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید و از شرایط خرید و قیمت روز مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما