لیست قیمت عمده کارخانه پتو دونفره نگار در یزد

کارخانه پتو نگار با استقرار در یزد توانسته است با برخورداری از بهترین مواد اولیه به تولید انواع مختلف پتو بپردازد. تولیدات انجام گرفته در کارخانه نگار یزد شامل انواع پتوی تک نفره و دو نفره می باشد.

توجه به سلیقه مشتریان موجب شده است تا میزان فروش پتوهای تولید شده در این کارخانه رو به افزایش باشد. جدیدترین طرح ها که متناسب با سلایق جوانان می باشد از سوی این مرکز با رنگ بندی متنوع در بازار های داخلی و خارجی روانه می گردد.

لیست قیمت عمده کارخانه پتو دونفره نگار در یزد

کارخانه پتو نگار یزد

کارخانه نگار یزد با سابقه فعالیت بالا در تولید انواع مختلف پتو توانسته است با ارائه قیمت های مناسب مشتریان ثابتی در بازار داشته باشد.

کسب موفقیت در بازار رقابتی می تواند ناشی از ارائه کیفیت بالای پتوهای تولیدی باشد. عدم پرزدهی و ضد چروک بودن از شاخصه های خوب پتوهای نگار یزد می باشد که نواردوزی شده اند و دارای کاور حمل هستند.

کارخانه پتو نگار یزد

خرید عمده پتو دونفره نگار یزد

پتوهای دونفره تولید شده از کارخانه نگار یزد  با داشتن ابعادی استاندارد و طرح های بسیار زیبا می توانند به عنوان روتختی مورد استفاده قرار بگیرند.

از امتیازات برتر این برند می‌توان به تنوع بالای محصولات اشاره کرد. خریداران عمده ای که به دنبال دریافت لیست محصولات هستند می توانند جهت مشاهده محصولات تولید شده از انواع مختلف پتوی دو نفره با کارشناسان شرکت پاندا در ارتباط باشند.

خرید عمده پتو دونفره نگار یزد

خرید مستقیم از کارخانه پتو

احساس آرامش، راحتی و گرما بخشی بالا از ویژگی‌های خوب پتوهای نگار یزد می باشد که با تنوع بالای نقوش مختلف، پاسخگویی هر سلیقه و خریداری می باشد.

دریافت بهترین قیمت ها به صورت مستقیم از کارخانه انجام می گیرد. اگر به دنبال راهی برای خرید انواع پتوی تک نفره و دونفره در کارخانه نگار یزد هستید می توانید از طریق این سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما