لیست قیمت عمده کارخانه پتو شادیلون مشهد

کارخانه پتو شادیلون مشهد با ارائه بهترین پتوهای دونفره و یک نفره در ابعاد استاندارد و با کیفیت در قیمت های مناسب یکی از برند های مورد علاقه و پرطرفدار در بازار های داخلی شده است .

این کارخانه با به کار گیری از ابزار آلات پیشرفته و کادر مدیریتی عالی و برجسته توانسته است در صنعت نساجی ایران گام های بزرگی  بردارد .

شمابرای تهیه محصولات این کارخانه میتوانید به مراکز فروش عمده مختلف و فروشگاه های آنلاین رجوع کنید و یا از خرید حضوری استفاده کنید که این امر  برای خریدارن عمده در شهر مشهد مناسب تر است؛ اما امروزه در عصر ارتباطات و خرید اینترنتی که یکی از روش های به کار گیری در هر کسب کار حرفه ای می باشد مناسب تر است.

قیمت خرید عمده و خرده محصولات شادیلون

قیمت خرید عمده و خرده محصولات شادیلون

قیمت در نظر گرفته از سوی کارخانه برای یک خرید عمده و خرده بسیار متفاوت تر می باشد به طور کلی خرید عمده محصول قیمت بسیار مناسب تری از خرید جرئی دارد.

کارخانه شادیلون محصولات خود را برای خریداران عمده با قیمت های بسیار مناسب در اختیارشان قرار داده است وامکان یک سرمایه گذاری پرسود را برایشان فراهم ساخته است .

معرفی انواع پتوهای تولیدشده کارخانه شادیلون

معرفی انواع پتوهای تولیدشده کارخانه شادیلون

کارخانه شادیلون انواع پتو های مسافرتی، نوزادی، نوجوان، یک نفره، دونفره را در مدل های گل برحسته و ساده و همچنین تک رنگ و طرح دار تولید می کند.

در میان مدل پتو های تولی می توان پتوی آیلار، چیکا، روشا، نیکا و … را نام برد.

لیست قیمت های عمده کارخانه شادیلون

لیست قیمت های عمده کارخانه شادیلون

برای اطلاع از قیمت های خرید عمده کارخانه شادیلون طبق تعرفه تایین شده از سوی همین کارخانه می توانید به سایت هایی که همکاری مستقیم با این کارخانه دارند ارتباط برقرار کنید و کسب اطلاعات کنید.

بازرگانی پاندا با درخشش فراوان در زمینه مشتری مداری بهترین گزینه برای پاسخگویی به سولات شما و خرید عمده با قیمت های رقابتی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما