تولید کننده پتو سربازی نمدی در اصفهان

تولید کننده پتو سربازی در اصفهان عرضه کننده پتوی سربازی در بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کشور است. پتو سربازی با ظاهر ساده و قیمت پایینی که دارد در بسیاری از مکان ها مثل پادگان ها و نیروی انتظامی و یا مساجد کاربرد فراوانی دارد.

از پتو سربازی به عنوان زیر انداز در مراسمات نیز استفاده می شود. جنس این پتو از نمد است و در سایز 220*150 تولید می گردد. رنگ های این محصول شتری، زیتونی و خاکستری می باشد و در وزن های حدودی 1.7 و 2 کیلوگرم در بازار وجود دارد.

در قدیم به دلیل نلودن تنوع در ساخت پتو از پتو های نمدی که از پشم طبیعی گوسفند ساخته می شد استفاده می کردند اما امروزه به دلیل پیشرفت کارخانه ها، دیگر کمتر از الیاف طبیعی بهره می برند و الیاف مصنوعی جای آن ها را گرفته اند.

تولید کننده پتو سربازی

تولید های مختلفی در کشور هستندکه پتو سربازی تولید می کنند. این مدل پتو از الیاف مصنوعی ساخته می شود که به نسبت لطیف تر از الیاف طبیعی است و قیمت مناسب تری دارد. از پتو سربازی بیشتر در اماکن نظامی و مواقع بحران مثل سیل و زلزله استفاده می کنند.

فروش انواع پتو سربازی در اصفهان

فروش انواع پتو سربازی در اصفهان

پتوی سربازی از نظر ظاهری ساده و بدون طرح است و تنها در سه رنگ تولید می شود. کارخانه پتو سربازی در اصفهان با داشتن سال ها تجربه در این زمینه،واستفاده از بهترین الیاف مصنوعی، توانسته بهترین کیفیت این مدل پتو را به بازار ارايه کند.

خرید پتو سربازی با کیفیت به قیمت عمده

خرید پتو سربازی با کیفیت به قیمت عمده

برای خرید پتو سربازی برای مصارف مختلف می توانید این محصول را در تعداد بالا و رنگ مورد نظر در بسته بندی های معمولی و حتی رول شده سفارش دهید. سفارش این محصول توسط این سایت با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت ها صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما