خرید عمده بالش الیاف در بازار

خرید عمده بالش الیاف طبیعی و مصنوعی از نیازهای بازار کنونی می باشد که مشتریان بسیاری به دنبال آن هستند. اگر بالش های ارزان قیمت، بیشتر راسته کار شما می باشد، پیشنهاد می کنیم که بالش های الیاف مصنوعی را انتخاب نمایید که با انواع الیاف توپی، آکریلیک، فایبر، ژله ای و … پر شده اند.

یکی از انواع نرم ترین مدل بالش هایی که در بازار وجود دارد مربوط به بالش های الیاف ژله ای بوده و طول عمر بالایی نیز دارند.

این بالش ها نیز با ابعاد استاندارد 50 * 70 تولید دوخته می شود و وزن های متفاوتی از الیاف داخل آن قرار می گیرد. نوع الیاف به کار رفته در پر کردن این بالش ها به گونه ای است که آن را قابل شستشو نموده است.

خرید عمده بالش الیاف

خرید عمده بالش الیاف ژله ای

بالش های الیاف ژله ای از پرکاربردترین مدل بالش هایی هستند که در بازار کنونی تولید شده و این نوع بالش ها را در مصارف هتلی هم می توان انتخاب نمود.

در نتیجه استفاده از الیاف ژله ای نرم در پر کردن بالش ها، دسته ای از بهترین و کاربردی ترین نوع بالش های ایرانی تولید می شود.

با توجه به این که خرید عمده بالش های ژله ای می تواند مورد نیاز مشتریان گسترده ای در بازار قرار گیرد، از همین رو بهترین روش برای فروش عمده آن، به صورت اینترنتی خواهد بود.

در حال حاضر فعالیت های اینترنتی، شرایط ایده آلی را فراهم می آورد تا بتوانیم در خدمت مشتریان خود باشیم.

بالش الیاف بال فایبر

تولید بالش الیاف بال فایبر

یکی از دیگر الیاف کاربردی و پر مصرف در پر کردن بالش، مربوط به بالش الیاف بال فایبر می باشد که الیاف توپی نیز در این دسته قرار می گیرند.

در حال حاضر گروه پاندا خواب، انواع بالش های بال فایبر، میکرو فایبر، ژله ای و همچنین بالش پشم شیشه را با بهترین کیفیت ممکن تولید و برای فروش عمده، ارائه نموده است.

مشتریان می توانند از موقعیت ایجاد شده، ثبت سفارش بالش هایی با وزن ها و اندازه های مختلف، به صورت عمده ارائه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما