بازار فروش تشک مسافرتی نساجی بروجرد

تشک مسافرتی نساجی بروجرد هم از یک بازار داغ برای فروش عمده برخوردار می باشد. تشک مهمان یا مسافرتی، نسل جدید تولیدات تشک با الیاف مصنوعی در وزن های سبک و قیمت ارزان می باشد که سفارش مستقیم این محصول و تشک آماده را می توانید از طریق پاندا خواب، اعلام نمایید. هم اکنون تشک مسافرتی مورد نیاز را می توانید در کمترین زمان ممکن سفارش دهید.

تشک مسافرتی یک نفره مدل رویال ارس

تشک مهمان در مدل های متنوعی می تواند تولید شود که تشک یک نفره، بی شک از پرفروش ترین تشک هایی خواهد بود که در بازار وجود دارد. تشک بادی مدل رویال ارس، یکی از موارد قابل پیشنهاد در این مرکز خواهد بود که تولید آن از پارچه های رنگی طرح دار، استفاده شده است.

تشک مهمان یوموش تکس

تشک مهمان یوموش تکس

تشک های مهمان زیادی را این روزها در بازار می توان مشاهده نمود که تشک یوموش تکس، نمونه یکی از این تشک های تک نفره می باشد.

این تشک سه کیلویی با سایز 190*90*10 سانتیمتر تولید می شود که وزن سه کیلوگرمی آن نیز بخش دیگری از مشخصات این محصول به حساب می آید.

برای پر کردن این مدل تشک، از الیاف پلی پروپیلن استفاده شده است و جنس رویه آن نیز پلی استر ایرانی می باشد.

تشک مهمان رویال مدل گلسار

تشک مهمان رویال مدل گلسار

اگر به دنبال یک مدل تشک مهمان سبک و ارزان قیمت هستید، تشک 1200 گرمی رویال با مدل گلسار، می تواند انتخاب مناسبی باشد که برای پر کردن این مدل تشک، از الیاف پلی استری استفاده شده است.

ابعاد این مدل تشک یک نفره، 180*80*5 سانتیمتر می باشد که به نوبه خود، یک تشک استاندارد و کاربردی به حساب می آید.

تشک یک نفره رویال بلورست

تشک یک نفره رویال بلورست

این مدل تشک یک نفره هم می تواند پیشنهاد خوبی برای خریداران عمده تشک در بازار باشد که بتوانند محصول مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت های ممکن، تهیه نمایند.

هم اکنون شرکت پاندا به عنوان یکی از مجموعه های عمده فروشی تشک در بازار می باشد که بهترین تولیدات را به مشتریان خود عرضه می نماید.

تشک مسافرتی نساجی بروجرد

بازار فروش تشک مسافرتی نساجی بروجرد

تولیدی تشک مسافرتی نساجی بروجرد را هم می توانید مرجعی برای تامین عمده انواع مدل تشک مسافرتی مورد نیاز خود قرار دهید.

در بازار رقابتی امروز، اگر به دنبال یافتن اصلی ترین مرکز فروش تشک مسافرتی هستید، کافی است یکبار از محصولات این سایت، خریداری نمایید تا شما هم به جمع مشتریان ثابت ما اضافه شوید.

ظرفیت بالای تولیدات تشک مسافرتی، بهترین موقعیت صادرات تشک به بازارهای خارجی را فراهم ساخته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما